Trenerzy

 Andrzej Wyroba
 
 Trener koordynator grup młodzieżowych
 Trener UEFA A, UEFA Youth Elite - w trakcie
 tel. 608 803 487

 e-mail: a.wyroba@tspbb.pl

 Paweł Łoś


 Trener UEFA A
 Juniorzy starsi A1 1998/1999
 tel. 516 570 757
 e-mail: pawel.los@smsbbts.pl



  Wojciech Sadlok

 Trener UEFA A
 Juniorzy młodsi B1 2000
 tel. 502 376 578
 e-mail: wojciech.sadlok@smsbbts.pl


Wojciech Jarosz 

Trener UEFA A
Juniorzy młodsi B1 2000 II, żaki 2008
tel. 535 086 095
e-mail: wojciechjarosz@autograf.pl

  Wojciech Fluder 

 Trener UEFA A
 Juniorzy młodsi B1 2001, młodzicy młodsi D2 2006 I
 tel. 793 154 095
 e-mail: wojciech.fluder@smsbbts.pl

 Marcin Jura

 Trener UEFA A
 Trampkarze starsi 2002, orliki 2007
 tel. 504 247 963
 e-mail: marcin.jura@smsbbts.pl

 Łukasz Rozmus 

 
 Trener UEFA A
 Trampkarze młodsi 2003, żaki 2009
 tel. 512 734 935
 e-mail: lukasz.rozmus@smsbbts.pl


 Kamil Orawczak

 Trener UEFA A, UEFA Youth Elite
 młodzicy starsi D1 2004, juniorzy starsi A1 1998/1999 II
 tel. 725 021 537
 e-mail: kamil.orawczak@smsbbts.pl

 Waldemar Fluder
 
 Trener II klasy
 młodzicy młodsi D2 2005
 tel. 502 382 698
 e-mail: waldemar.fluder@smsbbts.pl

 

 Tomasz Kropidło 
 Trener II klasy (UEFA A - w trakcie kursu)
 młodzicy młodsi D2 2006 II
 tel. 509 925 013
 e-mail: tomasz.kropidlo@smsbbts.pl

 

 Jakub Słupski
 żaki 2008
 tel. 605 612 753
 e-mail: jakub.slupski@smsbbts.pl

 Wojciech Janowiec
 

 Trener II klasy, (UEFA A - w trakcie kursu)
 skrzaty 2009/2010
 tel. 600 291 930

 e-mail: wojciech.janowiec@smsbbts.pl


 Paweł Góra 
 
 Trener UEFA B
 Trener bramkarzy
 tel. 793 739 875
 e-mail: pawel.gora@smsbbts.pl


 Jacek Felsch
 
 Trener UEFA B
 Trener bramkarzy
 tel. 502 529 295
 e-mail: jacekfelsch@gmail.com


 Dominik Chałupnik
 

 Fizjoterapia
 Trening motoryczny
 tel. 503 973 957
 e-mail: dominik_c@wp.pl