Trenerzy


 


 Dariusz Drewniak



Trener koordynator, UEFA A
tel. 504 366 211
e-mail: dariusz.drewniak@smsbbts.pl


 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                       Wojciech Fluder 

Trener koordynator, UEFA A
 Grupa treningowa: seniorzy - B Klasa, Trampkarz C2, 
2006 A

Rozgrywki: I liga wojewódzka trampkarzy C2

 tel. 793 154 095
 e-mail: wojciech.fluder@smsbbts.pl

 

   

 

                                                                 

 




Mateusz Gazda

Trener UEFA A 
Grupa treningowa: Junior A1 2001/02
Rozgrywki: I liga wojewódzka juniorów A1
tel. 602 756 222


 

 

 

 

 

 



 

Wojciech Sadlok


Trener UEFA A
Grupa treningowa: Junior B1 2004
Rozgrywki: II liga wojewódzka juniorów B1
tel. 502 376 578
e-mail: wojciech.sadlok@smsbbts.pl




 

 

 

 




Wojciech Jarosz 


Trener UEFA A
Grupa treningowa: Młodzik D2 2008,

Rozgrywki: III liga wojewódzka młodzików D2
tel. 535 086 095
e-mail: wojciechjarosz@autograf.pl







 

 

 



Marcin Jura

Trener UEFA A
Grupa treningowa: Młodzik D1 2007 A
Rozgrywki: I liga wojewódzka młodzików D1
tel. 504 247 963

e-mail: marcin.jura@smsbbts.pl

 

 





Łukasz Rozmus


Trener UEFA A
Grupa treningowa: Junior B1 2003, Orlik E1 2009
Rozgrywki: I liga wojewódzka juniorów B1, Śląska Liga Młodych Talentów
tel. 512 734 935
e-mail: lukasz.rozmus@smsbbts.pl


 

 

 

 




Kamil Orawczak

Trener UEFA A, UEFA Youth Elite
Grupa treningowa: Trampkarz C1 2005
Rozgrywki: II liga wojewódzka trampkarzy C1
tel. 725 021 537
e-mail: kamil.orawczak@smsbbts.pl



 

 

 

 



 


Waldemar Fluder

 
Trener UEFA A
Grupa treningowa: Młodzik D1 2007 B
Rozgrywki: IV liga okręgowa młodzików D1
tel. 502 382 698
e-mail: waldemar.fluder@smsbbts.pl


 

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania Piotr bogusz podbeskidziePiotr Bogusz
Trener UEFA A
Grupa treningowa:  Orlik E2 2010
Rozgrywki: Śląska Liga Młodych Talentów
tel. 604 772 597
e-mail: piotrbogush@gmail.com




 


 

Jakub Słupski

 
Trener UEFA B
Grupa treningowa: Młodzik D2 2008
Rozgrywki: IV liga okręgowa mlodzików D2
tel. 605 612 753
e-mail: jakub.slupski@smsbbts.pl


 

 

 

 

 


 




Ryszard Borutko
 
Trener UEFA B
Grupa treningowa: Żak 2012
Rozgrywki:
tel. 733 518 530


 

 

 


 



Wojciech Janowiec

 
Trener UEFA A
Grupa treningowa: Skrzat 2013
tel. 600 291 930

e-mail: wojciech.janowiec@smsbbts.pl



 

 

 

 


 

 

Paweł Góra 

 
Trener UEFA B
Trener bramkarzy
tel. 793 739 875
e-mail: pawel.gora@smsbbts.pl


 

 

 

 



 

 

 Jacek Felsch 

 
Trener UEFA B
Trener bramkarzy
tel. 502 529 295
e-mail: jacekfelsch@gmail.com



 

 

 

 


 

Dominik Chałupnik
 

 Fizjoterapia
 Trening motoryczny
 tel. 503 973 957
 e-mail: dominik_c@wp.pl