Trenerzy


 


Dariusz Drewniak



Trener UEFA A
Grupa treningowa: Junior A1 2000/01
Rozgrywki: I liga wojewódzka juniorów A1
tel. 504 366 211
e-mail: dariusz.drewniak@smsbbts.pl


 



Mateusz Gazda


Trener I klasy, UEFA A w trakcie
Grupa treningowa: Junior B1 2002/03
Rozgrywki: II liga wojewódzka juniorów B1
tel. 602 756 222






 

Wojciech Sadlok


Trener UEFA A
Grupa treningowa: Trampkarz C1 2004
Rozgrywki: Centralna Liga Juniorów U15
tel. 502 376 578
e-mail: wojciech.sadlok@smsbbts.pl








Wojciech Jarosz 


Trener UEFA A
Grupa treningowa: Orlik E1 2008
Rozgrywki: Śląska Liga Młodych Talentów
tel. 535 086 095
e-mail: wojciechjarosz@autograf.pl








  Wojciech Fluder 

 Trener UEFA A
 Grupa treningowa: seniorzy - IV liga śląska, gr. 2, Młodzik D1 2006 A
 tel. 793 154 095
 e-mail: wojciech.fluder@smsbbts.pl



 



Marcin Jura

Trener UEFA A
Grupa treningowa: Młodzik D2 2007 A
Rozgrywki: III liga wojewódzka młodzików D2
tel. 504 247 963

e-mail: marcin.jura@smsbbts.pl




Łukasz Rozmus


Trener UEFA A
Grupa treningowa: Junior B1 2002/03, Orlik E2 2009
Rozgrywki: I liga wojewódzka juniorów B1, Śląska Liga Młodych Talentów
tel. 512 734 935
e-mail: lukasz.rozmus@smsbbts.pl






Kamil Orawczak

Trener UEFA A, UEFA Youth Elite
Grupa treningowa: Trampkarz C2 2005
Rozgrywki: II liga wojewódzka trampkarzy C2
tel. 725 021 537
e-mail: kamil.orawczak@smsbbts.pl





 


Waldemar Fluder

 
Trener UEFA A
Grupa treningowa: Młodzik D2 2007 B
Rozgrywki: IV liga okręgowa młodzików D2
tel. 502 382 698
e-mail: waldemar.fluder@smsbbts.pl


 

 


Tomasz Kropidło 
Trener UEFA A
Grupa treningowa: Młodzik D1 2006 B, Żak F1 2010
Rozgrywki: III liga wojewódzka młodzików D1,
Śląska Liga Młodych Talentów
tel. 509 925 013
e-mail: tomasz.kropidlo@smsbbts.pl

 


 

Jakub Słupski

 
Trener UEFA B
Grupa treningowa: Orlik E1 2008
Rozgrywki: Śląska Liga Młodych Talentów
tel. 605 612 753
e-mail: jakub.slupski@smsbbts.pl


 

 


 




Ryszard Borutko
 
Trener UEFA B
Grupa treningowa: Junior A1 2000/01
Rozgrywki: II liga wojewódzka juniorów A1
tel. 733 518 530



 




Wojciech Janowiec

 
Trener UEFA A
Grupa treningowa: Żak E1 2010
tel. 600 291 930

e-mail: wojciech.janowiec@smsbbts.pl




 

 

Paweł Góra 

 
Trener UEFA B
Trener bramkarzy
tel. 793 739 875
e-mail: pawel.gora@smsbbts.pl




 

 

 Jacek Felsch 

 
Trener UEFA B
Trener bramkarzy
tel. 502 529 295
e-mail: jacekfelsch@gmail.com




 

Dominik Chałupnik
 

 Fizjoterapia
 Trening motoryczny
 tel. 503 973 957
 e-mail: dominik_c@wp.pl