Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim
1 czerwca 2017

1 czerwca zapadnie w pamięci roczników 2006, 2005, a także 2004. Nasza młodzież właśnie w Dniu Dziecka poznała od podszewki Stadion Miejski w Bielsku-Białej.

Choć zdecydowana większość z nich odwiedza regularnie stadion podczas meczów I-ligowej drużyny Podbeskidzia, wizyta zorganizowana w dniu 1 czerwca miała szczególny charakter. Dla chłopaków, którzy codziennie ciężko trenują i uczęszczają do Szkoły Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie z myślą o tym, aby w przyszłości zawodowo grać w piłkę nożną te odwiedziny musiały być wyjątkowe.

W towarzystwie mającego na koncie 214 spotkań i 39 goli w pierwszym zespole Podbeskidzia Dariusza Kołodzieja poznali stadion od podszewki, zapoznając się ze szczegółami przygotowań Górali do meczów ligowych, a także całą otoczkę rozgrywanych na tym obiekcie spotkań.

Wizytę na stadionie zakończyli w sali konferencyjnej, gdzie Dariusz Kołodziej został zasypany mnóstwem pytań od młodych piłkarzy. Sam również przekazał narybkowi Podbeskidzia mnóstwo wskazówek, które mogą pomóc im w spełnieniu swoich marzeń, a także przypomniał jak ważna w tej kwestii jest ciężka i systematyczna praca nad sobą.

Galerię zdjęć z wizyty młodych piłkarzy na Stadionie Miejskim można obejrzeć tutaj: http://www.bbts.podbeskidzie.pl/galerie.php?view=10.


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum