Mistrzostwo i awans rocznika 2009
17 listopada 2021

Miniona runda była bardzo udana dla młodzików Podbeskidzia. O minionej, udanej rundzie w wykonaniu swoich podopiecznych opowiedział trener Łukasz Rozmus.

 

 

Rywalizacja w I Wojewódzkiej Lidze Młodzików D1 była w rundzie jesiennej niezwykle zacięta. System 8-zespołowej ligi, z której dwa zespoły są relegowane po każdej rundzie sprawia, że stawka każdego meczu jest bardzo wysoka, a różnice punktowe pomiędzy zespołami bardzo niewielkie. W tych warunkach sukcesy naszych młodzików cieszą podwójnie, gdyż pierwszy zespół okazał się najlepszy w rozgrywkach I Ligi, a drugi zespół wywalczył awans do III Ligi Młodzików D1. Trener rocznika 2009, Łukasz Rozmus nie krył zadowolenia z uzyskanych przez jego podopiecznych rezultatów. 

Trener Łukasz Rozmus:

Na wstępie chciałbym pogratulować chłopakom dużego sukcesu, jakim jest zwycięstwo w rozgrywkach I Ligi Młodzika D1 oraz awansu naszej II drużyny z IV do III Ligi Młodzika D1. Dzięki temu, że mieliśmy w tym sezonie dwie drużyny, każdy z chłopaków mógł grać w większym wymiarze czasowym na boisku, co w ich wieku jest bardzo istotną sprawą. Myślę, że każdy kto oglądał mecze rocznika 2009 nie mógł się nudzić w tym sezonie. Chłopaki pokazali się z bardzo dobrej strony w każdym spotkaniu, strzelając aż 39 bramek w 14 meczach, co pokazuje ofensywny styl gry zespołu. Dobra dyspozycja brała się z wielkiego zaangażowania zawodników we wszystkie jednostki treningowe. Prowadzenie zajęć z tak ambitnymi zawodnikami było dla mnie ogromną przyjemnością. Przed nami teraz ogrom pracy w przerwie zimowej, by każdy z graczy mógł dalej rozwijać się indywidualnie i przystąpić z jeszcze większym zapałem do nowego sezonu. Na końcu bardzo serdecznie chciałbym podziękować rodzicom za świetny doping w tym sezonie, Trenerowi Mateuszowi Stankiewiczowi za pomoc w prowadzeniu II zespołu rocznika 2009 oraz kierownikowi, Panu Damianowi, za wsparcie w każdym spotkaniu.


Nowości

Szczęśliwego Nowego Roku!

Odszedł Grzegorz Więzik

Wesołych Świąt!

Ostatni dzień w szkole

Zagraj w Podbeskidziu!

Mikołajki z PodbeskidziemArchiwum