Ligowe ostatki juniorów
23 czerwca 2021

Obydwa zespoły akademii występujące w najstarszej kategorii rozgrywkowej- Junior A1, zakończyły zmagania ligowe wygrywając swoje mecze.

 

 

 

Podopieczni trenera Mateusza Gazdy występujący w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów A1 wygrali swój ostatni mecz ligowy z drużyną MKS Zaborze Zabrze 2-1 i udanie zakończyli sezon 2020/21, plasując się na 4. miejscu w tabeli. W podobnym stylu sezon zakończyła druga drużyna juniorów starszych, występująca w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów A1. Podopieczni trenera Konrada Kudra zanotowali wygraną na trudnym terenie w Skoczowie, pokonując lokalny Beskid 3-2. Nasz zespół ostatecznie uplasował się na drugim miejscu w rozgrywkach, zdobywając 62 punkty w 26 spotkaniach.

W środowe popołudnie do rywalizacji z AP Team Gliwice przystąpili także trampkarze młodsi akademii. Po zaciętym pojedynku musieli oni podzielić się punktami z gospodarzami, a ostateczny wynik spotkania rozegranego w Gliwicach to 4-4. Podopiecznych trenera Mateusza Wajdzika czeka jeszcze jedno spotkanie ligowe, w którym Górale podejmą ostatni zespół tabeli, WSP Wodzisław. 


Nowości

Gramy w weekend 18-19.09.2021r.

Zagraj w Podbeskidziu!

Gramy w weekend 11-12.09.2021r.

Jakub Bieroński zagrał w reprezentacji

Weekend z gradem goli

Środowe granie akademiiArchiwum