Mamy mistrzostwo!
21 czerwca 2021

Trampkarze Podbeskidzia okazali się najlepsi w rozgrywkach I Wojewódzkiej Ligi C1.

 

 

 

Po bardzo zaciętej rywalizacji w I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy C1 tytuł najlepszej drużyny w województwie wywalczyli zawodnicy Podbeskidzia.

Podopieczni trenera Wojciecha Fludra już od dłuższego czasu pretendują do miana najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej na Śląsku i w minionej rundzie dopięli swego. Walka o pierwsze miejsce w tabeli toczyła się pomiędzy Górnikiem Zabrze a Podbeskidziem do ostatniej kolejki. W ostatniej serii gier Górale musieli wywieźć przynajmniej punkt z trudnego terenu w Tychach i ta sztuka im się udała. Po bramkach Bartosza Martosza i Bartosza Bierońskiego bielszczanie uzyskali „zwycięski remis” 2-2.

Trener Wojciech Fluder:

Był to bardzo trudny sezon, w którym wszyscy zawodnicy rozegrali łącznie 34 spotkania. Ze względu na sytuacje pandemii i niepewność co do startu rozgrywek, w celach szkoleniowych zaplanowaliśmy dużą liczbę gier kontrolnych. Zawodnicy dobrze znieśli obciążenia i do ostatniego meczu, który był dla nas bardzo ważny, prezentowali dobrą formę. O pierwsze miejsce w tabeli rywalizowaliśmy z bardzo dobrym zespołem Górnika Zabrze. Podjęliśmy wyzwanie i osiągnęliśmy nasz cel. Przyjęta metodologia pracy z zespołem przynosi oczekiwane efekty, a postawa chłopaków utwierdza mnie w przekonaniu, że szkoleniowo idziemy w dobrym kierunku, zarówno jako zespół, jak i pod kątem rozwoju indywidualnego. Zaszczytem było prowadzić zespół składający się z samych charakterniaków. Dziękuję za walkę i wiarę do samego końca i gratuluję mistrzostwa Śląska. 


Nowości

Gramy w weekend 18-19.09.2021r.

Zagraj w Podbeskidziu!

Gramy w weekend 11-12.09.2021r.

Jakub Bieroński zagrał w reprezentacji

Weekend z gradem goli

Środowe granie akademiiArchiwum