Awans młodzików!
18 czerwca 2021

Znakomita runda w wykonaniu zespołu młodzików z rocznika 2009 okraszona została awansem do I Wojewódzkiej Ligi Młodzików!

 

 

 

Podopieczni trenera Łukasza Rozmus mają za sobą znakomitą rundę w II Wojewódzkiej Lidze Młodzików D2. Z dziesięciu rozegranych spotkań ligowych wygrali aż 8, notując także jeden remis i porażkę. Konsekwencją znakomitej gry naszych zawodników był awans do najwyższej ligi w swojej kategorii wiekowej. 

Trener Rozmus krótko podsumował ostatnie półrocze pracy z zespołem:

Chciałbym zacząć od gratulacji dla chłopaków za długą serię zwycięstwa, które udało nam się odnieść po powrocie do rozgrywek spowodowanych rozbratem z piłką. Rundę rozpoczęliśmy od zwycięstwa 5-0 nad Żywiecką APN, a później kontynuowaliśmy zwycięską passę przez 7 kolejnych spotkań. Postawa moich zawodników zarówno w meczach, jak również w treningach była bardzo dobra, czego efektem były bardzo przekonujące wyniki w spotkaniach ligowych. Zarówno w grze ofensywnej jak i defensywnej wykazaliśmy się dużą skutecznością, a mecze z naszym udziałem były całkiem widowiskowe.

Za postawę w minionej rundzie chciałbym wyróżnić cały zespół. Wszyscy zawodnicy wykonali solidną pracę w całym sezonie, i miło było patrzeć na ich zaangażowanie i rozwój. W ostatnich meczach rundy, kiedy obostrzenia związane z pandemią zostały poluzowane, na naszych meczach pojawili się także rodzice. Za ich doping oraz zaangażowanie w życie drużyny także chciałbym im bardzo podziękować.

 


Nowości

Gramy w weekend 18-19.09.2021r.

Zagraj w Podbeskidziu!

Gramy w weekend 11-12.09.2021r.

Jakub Bieroński zagrał w reprezentacji

Weekend z gradem goli

Środowe granie akademiiArchiwum