Obiecujący początek
22 marca 2021

W dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej podopieczni trenera Wojciecha Sadloka pokazali, że zespół solidnie przepracował zimowy okres przygotowawczy.

Całkiem udanie rundę wiosenną rozpoczął zespół juniorów młodszych występujący w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów B1. W swoim pierwszym spotkaniu Górale zremisowali na trudnym terenie w Rybniku 2-2, a w drugim meczu rundy pokonali faworyzowany Gwarek Zabrze 1-0. Dobra dyspozycja drużyny w tym początkowym okresie sezonu napawa optymizmem zarówno trenera jak i cały zespół.

Trener Wojciech Sadlok:

„Myślę, że całkiem udanie rozpoczęliśmy rundę wiosenną, na co duży wpływ miały przygotowania, które mogliśmy przeprowadzić zgodnie z planem, który sobie założyliśmy. Pierwszy mecz w Rybniku wyglądał tak jak zwykle wyglądają pierwsze mecze po przerwie zimowej- dużo walki w środkowej strefie boiska, jednak w moim odczuciu byliśmy zespołem lepszym, gdyż stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych, a zwycięstwo straciliśmy dopiero w doliczonym czasie gry. Mecz z Gwarkiem rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, gdyż już od piątej minuty prowadziliśmy 1-0. Ani przez chwilę nie straciliśmy kontroli nad meczem, czego gratuluję zespołowi. Teraz skupiamy na się na codziennej pracy i przygotowaniach do kolejnego meczu.”