Nabór do liceum
8 marca 2021

SMS BBTS Podbeskidzie ogłasza nabór do I klasy Liceum Ogólnokształcącego SMS BBTS Podbeskidzie.

 

 

 

Już wkrótce uczniowie ósmych klas szkół podstawowych staną przed ważną decyzją wyboru ścieżki dalszego rozwoju, zarówno w sferze edukacji, jak i swojej przygody sportowej. Uczniowie posiadający predyspozycje do uprawiania piłki nożnej na wysokim poziomie będą mogli ubiegać się o miejsce w Szkole Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie. Przed tym należy przejść jednak testy sportowe.

Testy będą odbywać się w każdą środę w godz. 13.00-14.30 na stadionie przy ul. Młyńskiej 52b w Bielsku-Białej. Osoby chętne do zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem trenera zespołu trampkarzy- Wojciecha Fludra, proszeni są o uprzedni kontakt ze szkoleniowcem drużyny.

Trener Wojciech Fluder:

Mój zespół od początku naszej wspólnej pracy zrobił duży progres i w dalszym ciągu się rozwija. Nasi trampkarze, czyli rocznik 2006 to jedna z najlepszych drużyn w Województwie Śląskim, zatem poprzeczka dla przyszłych uczniów SMS BBTS zawieszona jest dość wysoko. Wierzę jednak, że w regionie są uzdolnieni i ambitni zawodnicy, którzy chcą rozwijać swój potencjał i stawać się coraz lepszymi. Ścieżka ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Podbeskidzia do Ekstraklasy jest na prawdę krótka, jednak kosztuje ona sporo wysiłku. Osoby uzdolnione, chętne do pracy i zmotywowane do osiągania coraz wyższych celów sportowych zapraszam do kontaktu.

 

Trener Wojciech Fluder tel. 793 154 095

e-mail: wojciech.fluder@smsbbts.pl

Sekretaria klubu

43-300 Bielsko-Białal, ul. Olimpijska 14

tel. 668 168 033

e-mail: podbeskidzie@smsbbts.pl

 


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum