Podbeskidzie wygrywa pod Tatrami
4 marca 2021

Trampkarze Podbeskidzia okazali się najlepsi w dwudniowym turnieju Podhale Cup 2021.

 

 

Trampkarze Podbeskidzia znakomicie zaprezentowali się w turnieju Podhale Cup zorganizowanym w Nowym Targu oraz Zakopanem w miniony weekend. Pierwszy zespół okazał się najlepszy, a drugi zespół Podbeskidzia zajął czwarte miejsce w gronie dwunastu zespołów uczestniczących w rywalizacji.
W pierwszej fazie turnieju pierwszy zespół Podbeskidzia pokonał Progres Kraków (4-2), Górnika Konin (3-0) oraz MSMS Łódź (5-0). Z kolei Podbeskidzie II przegrało ze Skrą Częstochowa (0-2), pokonało WAP Wolbrom (3-2) oraz Górnika Konin białych (3-2). Do rywalizacji w drugim dniu turnieju Górale podchodzili w roli faworytów i z dużymi nadziejami na zwycięstwo w całych zawodach. Te zamiary ziściły się.
Najpierw w bratobójczym pojedynku Podbeskidzie I w przekonującym stylu pokonało swoich klubowych kolegów 6-0, a w kolejnym swoim meczu zwyciężyło gospodarzy turnieju, Podhale Nowy Targ 2-0. W swoim ostatnim występie bielszczanie zremisowali ze Skrą Częstochowa 0-0. W tej fazie zawodów druga drużyna Górali uległa Skrze Częstochowa 2-1 oraz drużynie Podhala Nowy Targ 0-1, co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło zająć jej czwartą lokatę. 
 
 


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum