"W zespole jest duży potencjał"
10 grudnia 2020

Trener Wojciech Sadlok pozytywnie ocenił pracę ze swoim zespołem w tych wyjątkowych warunkach, w jakich przyszło pracować sportowcom w ostatnich miesiącach.

 

 

Okres przygotowawczy

Przygotowania przebiegły inaczej niż zwykle, gdyż z powodu pandemii mięliśmy mniej czasu na optymalne przygotowanie do sezonu, dlatego optymalna forma nadeszła nieco później. Pierwsze mecze rundy jesiennej były dalekie od ideału, ale z biegiem czasu zaczęliśmy dochodzić do optymalnej dyspozycji.

Kluczowe momenty

Kluczowym momentem rozgrywek był dobry mecz wyjazdowy z GKS Tychy, gdzie pomimo porażki poczuliśmy, że nasza praca przynosi efekty i wchodzimy na właściwe tory. Po tym meczu nastąpiła seria czterech wygranych w krótkim odstępie czasu, co dodało mojej drużynie pewności siebie. Na uwagę zasługuje fakt, że w rywalizacji z lokalnym rywalem, który uplasował się na podium, odnieśliśmy dwa zwycięstwa, co świadczy o dużym potencjale mojego zespołu.

Końcówka rundy

Pod koniec jesiennych rozgrywek odczuwaliśmy trudy tej niezwykłej pod kątem organizacyjnym rundy. Dobre mecze przeplataliśmy słabszymi. Jako trener jestem jednak zadowolony z pracy jaką drużyna wykonała w tym okresie i wraz ze sztabem chcę podziękować zawodnikom za zaangażowanie na zajęciach treningowych oraz meczach mistrzowskich, bo każdy dawał z siebie 100 procent.

Rozwój indywidualny

Przy okazji nie zapomnieliśmy o indywidualnym rozwoju naszych zawodników. Ci wyróżniający się otrzymali szansę treningu i występów w zespole juniorów starszych, a efekty tych działań będą zapewne widoczne już w najbliższej przyszłości.

Plany na najbliższe miesiące

Obecnie jesteśmy na etapie roztrenowania, który potrwa do 18. grudnia, a następnie czeka nas przerwa świąteczno-noworoczna. Do treningów wracamy pod koniec ferii. W okresie zimowym czeka nas dużo pracy, gdyż chcemy się jak najlepiej przygotować do rundy wiosennej.


Nowości

Wygrana z młodzieżowym akcentem

Dariusz Kołodziej w sztabie Górali

Wesołych Świąt!

Runda połowicznie udana

Udany wyjazd młodzikówArchiwum