Juniorzy z kompletem punktów w Tychach
23 maja 2017

Lider I ligi wojewódzkiej juniorów starszych A1 - Podbeskidzie zmierzyło się z zespołem GKS-u Tychy. Po zaciętym meczu Górale zwyciężyli 2:1.

Na pierwszego gola trzeba było czekać do 58. minuty, kiedy bramkarza tyszan pokonał Matuszczyk. W 76. minucie Oczko, wykorzystał rzut karny, po faulu golkipera. W odpowiedzi gospodarze błyskawicznie wywalczyli jedenastkę, którą zamienili na bramkę. Ostatnie 10 minut było emocjonujące, ale bielszczanie dowieźli jednobramkową przewagę do końcowego gwizdka.

W kolejnym spotkaniu w czwartek 25 kwietnia juniorzy starsi Podbeskidzia podejmą w Komorowicach zespół Rekordu Bielsko-Biała. Początek spotkania o 18:00.

Tyski Sport – TS Podbeskidzie 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 - Filip Matuszczyk (58.), 0:2 - Damian Oczko (76. - karny), 1:2 - (80. - karny)

Skład: Felsch - Pindera (75. Pawlus), Powała, Sobczak, Kryger, Możdżonek, Matuszczyk, Bury, Gach (67. Gutowski), Królak (82. Stanclik), Oczko. Trener Paweł Łoś