Runda połowicznie udana
8 grudnia 2020

Trener Dariusz Kołodziej podsumował pracę z zespołem juniorów starszych w zakończonej rundzie rozgrywek.

 
 
 
Ocena ogólna
Rundę podzieliłbym na dwa etapy , pierwszy kiedy wszystko normalnie funkcjonowało tzn. chłopcy chodzili do szkoły i nie było większych obostrzeń. W tym okresie nasza forma była na wysokim poziomie i zespół bardzo dobrze wyglądał pod kątem przygotowania motorycznego i mentalnego. Niestety w drugiej połowie rundy nasza forma troszkę zjechała z optymalnego poziomu, było to spowodowane spadkiem frekwencji, która wynikała z chorób, czy też przymusowej kwarantanny. Na tym etapie straciliśmy kilka ważnych punktów, co spowodowało, że nie znaleźliśmy się w pierwszej dwójce.
 
Moment przełomowy
O momencie przełomowym już wspomniałem wcześniej. Bez wątpienia był to czas przejścia na naukę zdalną i wprowadzenie wielu dodatkowych obostrzeń, które wpłynęły na naszą dyspozycję.
 
Cele zespołu
W zespole wyznaczyliśmy sobie dwa cele- pierwszy to zajęcie miejsc 1-2 po pierwszej rundzie , drugi to przejście jak największej liczby zawodników do II drużyny. Pierwszego niestety nie zrealizowaliśmy, drugi- uważam wyszedł bardzo dobrze, z  czego się ogromnie cieszymy. W tym miejscu chciałbym podziękować trenerowi Adrianowi Oleckiemu, bo nasza współpraca układa się świetnie, a co za tym idzie,  każdy zawodnik prezentujący odpowiedni poziom i formę może otrzymać szansę gry w zespole, który jest bezpośrednim zapleczem pierwszej drużyny.
 
Plany na najbliższe tygodnie
Najbliższy czas to okres roztrenowania, podsumowań i wolnego, natomiast w nowym roku, w połowie stycznia wracamy do zajęć i przygotowań do nowej rundy. Szczególnie na tych przygotowaniach będziemy skupiać naszą uwagę w najbliższym czasie.


Nowości

Wygrana z młodzieżowym akcentem

Dariusz Kołodziej w sztabie Górali

Wesołych Świąt!

"W zespole jest duży potencjał"

Udany wyjazd młodzikówArchiwum