Ekstra Talent w Bielsku-Białej!
18 sierpnia 2020

Już w najbliższy czwartek na obiektach BBOSiR przy ul. Młyńskiej, odbędzie się święto piłkarskie dla 12-latków, pod szyldem Ekstraklasy!

 
W związku z awansem naszej drużyny- TS Podbeskidzie, do najwyższej klasy rozgrywkowej, również zespoły młodzieżowe będą mogły poczuć ekstraklasowego ducha. Ekstraklasa wspólnie z naszym klubem zorganizuje dwa sportowe wydarzenia, skierowane do młodych adeptów piłki nożnej.
 
Już w czwartek 20.08.2020 na stadionie przy ul. Młyńskiej w Bielsku-Białej odbędzie się turniej dla 12-latków, Ekstra Talent, w którym udział wezmą zespoły z regionu Podbeskidzia. Oprócz rywalizacji sportowej, celem imprezy jest umożliwienie młodym zawodnikom zasmakowania wyjątkowej atmosfery piłkarskiego święta, a także wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych testach sprawnościowych.
 
10 września na obiektach sportowych w Jasienicy zostanie zrealizowane kolejne wyjątkowe przedsięwzięcie- Akademia Klasy Ekstra. Ta impreza skierowana jest do dziesięcio i jedenastolatków. Rywalizacja dla tych pierwszych będzie toczyła się w dość nowatorskiej formie, ukrytej pod nazwą Funino. Jest to coraz bardziej popularna w naszym kraju gra szkoleniowa, w której uczestniczą zespoły trzyosobowe, a gra toczy się na 4 bramki.
 
Podczas realizacji swoich projektów Ekstraklasa zapewnia szereg dodatkowych atrakcji w formie gier, zabaw oraz niespodzianek dla dzieci. Nie inaczej będzie w Jasienicy. Mamy zatem nadzieję, że dzień spędzony z Podbeskidziem oraz Akademią Klasy Ekstra pozostawi niezapomniane wrażenia w pamięci wszystkich jej uczestników.
 
Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne, udział rodziców i kibiców w zawodach podlegał będzie obostrzeniom.


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum