Czerwiec pod znakiem egzaminów
17 czerwca 2020

Czerwiec to bardzo pracowity miesiąc dla uczniów SMS Podbeskidzie, kończących poszczególne etapy edukacji.

 

 

Ze względu na wyjątkowe okoliczności podyktowane stanem pandemii, który od kilku miesięcy utrzymuje się w naszym kraju, terminy egzaminów maturalnych dla uczniów szkół średnich przesunięte zostały na czerwiec. W niecodziennej atmosferze, z zachowaniem obowiązkowego dystansu społecznego, jak również wszelkich zasad bezpieczeństwa, nasi uczniowie podeszli do egzaminu dojrzałości. Mimo wielu nowości, nasi abiturienci z optymizmem podeszli do egzaminów maturalnych. Po pierwszych trzech dniach matur na twarzach naszych uczniów panował uśmiech, co świadczy o tym, że lekcje zostały odrobione i z optymizmem można oczekiwać na dalszy rozwój wydarzeń.

W czerwcu do egzaminów przystępują także ósmoklasiści. Jest to ważny moment na ścieżce edukacyjnej naszych uczniów, na których czekają kolejne wyzwania związane z kontynuacją edukacji na poziomie szkoły średniej. Towarzyszące egzaminom lekkie zdenerwowanie nie jest zatem niczym nadzwyczajnym.

Wierząc w powodzenie wszystkich naszych zawodników w tym wyjątkowym czasie, pozostaje nam tylko życzyć im połamania długopisów.


Nowości

Ekstraklasowy debiut wychowanka

Gramy w weekend 21-22.11.2020

Odrabiamy zaległości

Młodzież na treningach Ekstraklasy!

Rozgrywki Ligi S9 zagościły w Bielsku-Białej

Gramy w weekend 14-15.11.2020r.Archiwum