Wychowankowie brylują w lidze
4 czerwca 2020

Wychowankowie Akademii coraz lepiej poczynają sobie w pierwszoligowych rozgrywkach!

 

 

Znakomicie w swoim drugim występie w bieżących rozgrywkach Fortuna 1 Ligii poradził sobie wychowanek Akademii, Jakub Bieroński. W 35 min. spotkania, po koronkowej akcji zespołu, otrzymał on podanie w pole karne i w wyrafinowany sposób pokonał doświadczonego bramkarza Olimpii Grudziądz, Łukasza Sapelę. Była to debiutancka bramka siedemnastolatka na tym poziomie rozgrywkowym. 

Po raz kolejny ze znakomitej strony zaprezentował się także inny z wychowanków Akademii, Kacper Gach. Komentatorzy spotkania w Grudziądzu podkreślali twardą i skuteczną grę lewonożnego zawodnika w obronie, a także brawurowe akcje ofensywne, zakończone celnymi dośrodkowaniami. Gach staje się coraz pewniejszym punktem zespołu, który po wczorajszym zwycięstwie ponownie usadowił się na fotelu lidera. 

Należy też wspomnieć, że w kadrze pierwszoligowca na mecz z Olimpią Grudziądz znalazł się także uczeń ostatniej klasy liceum SMS BBTS Podbeskidzie, Szymon Mroczko. Mimo iż tym razem nie pojawił się on na murawie, wierzymy, że moment debiutu na ligowych boiskach jest już coraz bliżej.

Wszystkim naszym wychowankom, jak również całemu zespołowi Podbeskidzia gratulujemy i życzymy kolejnych ligowych zwycięstw.


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum