Rekrutacja do Akademii
8 maja 2020

Dołącz do Akademii i zagraj z najlepszymi. Startuje rekrutacja do I klasy liceum SMS BBTS Podbeskidzie.

 

 

Trwa rekrutacja do 1 klasy liceum SMS BBTS Podbeskidzie. Wszystkich kandydatów do liceum zachęcamy do kontaktu z trenerem Kamilem Orawczakiem w celu zapisów na zajęcia treningowe.

Trener Kamil Orawczak tel. 725-021-537

Testy sportowe do I klasy liceum odbywają się na stadionie przy ul. Olimpijskiej 14 w Bielsku-Białej, w następujących terminach:

środa 13.05 godz. 17.00

środa 20.05 godz. 17.00

środa 27.05 godz. 17.00

środa 03.06 godz. 17.00

środa 10.06 godz. 17.00

 

Akademia

SMS BBTS Podbeskidzie to szkoła z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. Nasi wychowankowie grają w klubach występujących na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce. Co ważne, coraz większa liczba naszych uczniów trafia do pierwszej drużyny TS Podbeskidzie, która jest obecnie liderem rozgrywek Fortuna I Ligii.

Kadra szkoleniowa 

Kluczową rolę w procesie nauczania piłki nożnej pełnią nasi Trenerzy. Sztab szkoleniowy Akademii to doświadczona kadra trenerska, którą tworzą osoby gruntownie wykształcone w dziedzinie sportu na wiodących polskich uczelniach. Niemal wszyscy szkoleniowcy mogą poszczycić się dyplomem UEFA A, lub są w trakcie realizacji kursów. Wśród nich są także byli znakomici zawodnicy, mający za sobą wieloletnie doświadczenie w grze na poziomie Ekstraklasy jak i I Ligi. Wiemy jak istotny jest nieustanny rozwój zawodowy, stąd też Akademia wspiera wszelkie inicjatywy edukacyjne pracowników. Biorą oni udział w kursach specjalistycznych, konferencjach a także w stażach zagranicznych w renomowanych akademiach europejskich, takich jak Athletic Bilbao, Hertha Berlin czy Dinamo Zagrzeb. 

Innowacyjny plan szkolenia

Łącząc własne doświadczenia z najnowszą wiedzą akademicką, stworzyliśmy własny program szkolenia, dopasowany do poszczególnych etapów rozwoju zawodnika. Biorąc pod uwagę rosnące wymagania w w stosunku do piłkarzy w nowoczesnym futbolu, zoptymalizowaliśmy proces nauczania poszczególnych elementów piłkarskiego rzemiosła. Ten usystematyzowany, kompleksowy proces umożliwia indywidualne podejście do naszych piłkarzy, jak i bieżący monitoring postępów w ich rozwoju sportowym. 

Edukacja

Nieodzownym elementem rozwoju uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie jest udział w procesie dydaktycznym. Dbamy o to, aby nasi absolwenci radzili sobie nie tylko na boisku, lecz także w sferze społecznej oraz zawodowej. Organizacja zajęć lekcyjnych jest skorelowana z zajęciami sportowymi. Nasi nauczyciele rozumieją wysiłek wkładany przez swoich podopiecznych w rozwój swojej piłkarskiej pasji, jak i obciążenia związane z udziałem w meczach, wyjazdach i obozach sportowych. Jednak edukacja w szkolnych ławkach jest dla nas niemniej istotna. Trzeba podkreślić, że dzięki współpracy nauczycieli, wychowawców oraz trenerów, połączenie nauki ze sportem w SMS BBTS Podbeskidzie jest tyleż przyjemne co i pożyteczne.

Wychodząc naprzeciw uczniom zainteresowanym dołączeniem do naszej szkoły, zachęcamy już dziś do składania dokumentów w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@smsbbts.pl 

Szczegółowe informacje na temat procesu naboru można znaleźć na stronie szkoły: http://smsbbts.pl

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest pomyślne przejście testów sportowych.


Nowości

Wygrana z młodzieżowym akcentem

Dariusz Kołodziej w sztabie Górali

Wesołych Świąt!

"W zespole jest duży potencjał"

Runda połowicznie udana

Udany wyjazd młodzikówArchiwum