Zwycięstwo orlików w turnieju halowym
9 lutego 2020

Zespół Akademii okazał się najlepszy w turnieju o Puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie w kategorii wiekowej U11.

 

 

   Kibice, którzy w dużej liczbie zgromadzili się w wilkowickiej hali w niedzielne przedpołudnie, z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. Mecze, rozgrywane w ramach turnieju o Puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie w kategorii orlików, toczone były w szybkim tempie, a młodzi zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne. Rywalizacja w przeciągu całej imprezy była niezwykle wyrównana. Wszystkie zespoły pokazały się z dobrej strony, za co należą im się się duże słowa uznania. 

   O turniejowym zwycięstwie podopiecznych trenera Łukasza Rozmusa zadecydował bezpośredni pojedynek z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka, który to bielszczanie rozstrzygnęli na swoją korzyść. W klasyfikacji generalnej, za zespołem z Goczałkowic Zdroju uplasowała się AP Unia Oświęcim, a dalsze miejsca zajęli kolejno: MKS Iskra Pszczyna, Football Project Jasienica oraz GLKS Wilkowice. 

  Oprócz pucharów i medali dla poszczególnych drużyn, organizatorzy przyznali też nagrody indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza, z rąk prezesa BBTS Podbeskidzie, Jarosława Rozmusa, odebrał Mateusza Goczoła z Iskry Pszczyna, a nagrodą dla najskuteczniejszego strzelca uhonorowano zawodnika Unii Oświęcim- Kacpra Piecha. Kibiców Akademii wyjątkowo ucieszyła nagroda dla Krzysztofa Wiesnera, którego uznano najlepszym graczem turnieju. Duże brawa należą się także rodzicom, którzy zadbali o świetną atmosferę na trybunach, oraz trenerom, za ich zaangażowanie i profesjonalizm w prowadzeniu swoich zespołów podczas zawodów. 


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum