XI Memoriał Alfreda Jenknera za nami
2 lutego 2020

Za nami kolejny już, tym razem XI Memoriał Alfreda Jenknera. Po raz kolejny turniej odbył się w nowoczesnej hali sportowej u podnóża wilkowickiej Magurki.

 

 

 

Za nami kolejny, tym razem już XI Memoriał Alfreda Jenknera, turniej upamiętniający wieloletniego działacza naszego klubu. Do rywalizacji, która zwyczajowo odbywa się w hali sportowej GOSiR w Wilkowicach, przystąpili młodzicy z rocznika 2007. W zawodach wzięły udział zespoły: BBTS Podbeskidzie I i II, UKS Lisek Milówka, Orzeł Kozy, GLKS Wilkowice oraz MFK Dolny Kubin ze Słowacji. Rywalizacja, która toczyła się systemem "każdy z każdym", była niezwykle zacięta i obfitowała w bramki i wiele spektakularnych akcji. Ostatecznie, najlepszym zespołem turnieju został UKS Lisek Milówka, a kolejne stopnie podium zajęli zawodnicy BBTS Podbeskidzie prowadzeni przez trenerów Marcina Jurę oraz Waldemara Fludra. Na pozostałych miejscach uplasowali się odpowiednio: GLKS Wilkowice, MFK Dolny Kubin i Orzeł Kozy.

Bielszczanom przypadły w udziale także dwa wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrano Sebastiana Zajaca, który poza skuteczną obroną własnej bramki, przeprowadził też kilka brawurowych akcji ofensywnych, strzelając przeciwnikom jednego gola. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju okazał się Kamil Pazik, a statuetka dla najlepszego zawodnika powędrowała w ręce Jakuba Motyki, reprezentującego zespół z Milówki.

Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju pokazały się z dobrej strony, prezentując nie tylko wysokie umiejętności piłkarskie, ale także hart ducha i pełne zaangażowanie od pierwszych do ostatnich minut rywalizacji. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim zespołom dziękujemy za udział i zaangażowanie, a trenerom i rodzicom bielskich zawodników za świetną organizację imprezy.


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum