Udany występ orlików w prestiżowym turnieju
2 grudnia 2019

Zespół orlików Podbeskidzia zajął drugie miejsce w turnieju zorganizowanym w miniony weekend w Nadrzeczu koło Biłgoraja.

W piątkowy wieczór zespół rocznika 2009 udał się w daleką podróż do Nadrzecza w woj. lubelskim,  aby wziąć udział w turnieju o puchar RSsport 2019. W tej silnie obsadzonej imprezie podopieczni trenera Łukasza Rozmusa spisali się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce w końcowej klasyfikacji. Potyczki z takimi zespołami jak Górnik Łęczna, Cracovia czy też Escola Varsovia, były świetnym sprawdzianem dla młodych zawodników z Bielska-Białej i przyznać należy, iż został on zaliczony na piątkę. Arena zmagań, sztuczne boisko pod balonem, sprzyjała poczynaniom dobrze wyszkolonych zawodników. Niemal wszystkie mecze turnieju były bardzo zacięte i emocjonujące. Oprócz wielu pozytywów związanych z aspektem szkoleniowym, nasz zespół przywiózł z dalekiej wyprawy także laurkę indywidualną- najlepszym zawodnikiem turnieju został Antoni Brańczyk.