I Liga Wojewódzka B1- podsumowanie rundy
20 listopada 2019

Trener Łukasz Rozmus wyraził zadowolenie z postawy swoich zawodników w minionej rundzie. Opowiedział też o planach na kolejne miesiące.

 
Trener Łukasz Rozmus
 
 
    Runda jesienna w I Lidze Juniora Młodszego była dla nas bardzo ciężka. Mocno przebudowaliśmy zespół rocznika 2003, co dało o sobie znać w początkowych meczach sezonu. Byłem jednak spokojny o końcowy rezultat, ponieważ nikomu z zespołu nie można było odmówić pełnego zaangażowania w trening. Dobra praca przyniosła efekt w końcowej fazie sezonu, gdzie prezentowaliśmy się coraz lepiej. Kluczowym starciem dla nas był mecz w Częstochowie, w którym ulegliśmy mistrzowi Śląska, ale zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Był to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami w lidze. 
    Teraz czeka nas wytężona praca by w drugiej rundzie zacząć z "wysokiego c".  Uważam, że potencjał w tych chłopakach jest na prawdę duży. Cieszy również, że kilku zawodników z rocznika 2003 miało okazje zagrać na boiskach IV ligi seniorów oraz w meczach I Ligi Juniorów Starszych. 
    Chciałbym podziękować trenerowi Dariuszowi Kołodziejowi za pomoc w treningach i doświadczenie przekazane chłopakom, kierownikowi Pawłowi Zoń za pomoc w każdym spotkaniu, trenerom bramkarzy Jackowi Felsch i Pawłowi Górze za wzorowe przygotowanie bramkarzy do rundy, oraz fizjoterapeucie Mateuszowi Łękawie za pomoc medyczną. 
 


Nowości

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowej

Zdrowie priorytetem

Dbamy o bezpieczeństwo na treningach

Treningi w klubie wracająArchiwum