Awans młodzików!
12 listopada 2019

Po zwycięstwie nad zespołem z Tychów w ostatniej kolejce gier, podopieczni trenera Wojciecha Jarosza mogli świętować awans do I Ligi Wojewódzkiej Młodzików.

 

 

 

W 10. kolejce spotkań III ligi młodzików młodszych, liderujący zespół Podbeskidzia pokonał wicelidera z Tychów 8-0, pieczętując tym samym awans do najwyższej ligi w swojej kategorii wiekowej na Śląsku. W trakcie rozgrywek bielszczanie wygrali 8 spotkań, zanotowali jeden remi i jedną porażkę. Imponujący bilans bramkowy, 68 bramek strzelonych i 8 straconych, świadczy o znaczącej dominacji naszej drużyny w rozgrywkach. Trener Wojciech Jarosz podzielił się z nami krótką opinią na temat przebiegu mijającej rundy:

"Na pewno runda była dla udana i całej drużynie chciałem pogratulować postawy w całych rozgrywkach. Ponadto chciałbym podziękować wszystkim trenerom, którzy wspomagali mój zespół w procesie szkoleniowym, dzięki czemu drużyna cały czas się rozwija. Dobrze spożytkowaliśmy czas na obozie przygotowawczym w Czechach, a w planie mamy kolejne zagraniczne zgrupowanie, tym razem na Węgrzech. Cieszy mnie postawa i progres mojego zespołu, jednak cały czas poszukujemy zawodników z regionu, którzy podniosą poziom rywalizacji." 


Nowości

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowej

Zdrowie priorytetem

Dbamy o bezpieczeństwo na treningach

Treningi w klubie wracająArchiwum