Powołania do reprezentacji Śląska!
10 października 2019

W tym tygodniu trzech zawodników Akademii Podbeskidzia otrzymało powołania ze Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Mateusz Klimczak będzie miał okazję zagrać w kolejnej edycji Międzynarodowego Turnieju Młodych Talentów w kategorii wiekowej U12. Przypomnijmy, że w tych cyklicznie organizowanych zawodach, uczestniczą reprezentacje 4 regionów z Polski oraz Czech: Śląsk, Małopolska, Ostrawa, Bańska Bystrzyca. Kibiców młodzieżowej piłki nożnej, a w szczególności śląskiego zespołu, zapraszamy do Ustronia w dniach 25 oraz 26 października. 

Sebastian Zajac z zespołu młodzików otrzymał powołanie na konsultację bramkarzy, która odbędzie się dn. 14.10.2019 w Chorzowie. Nasz zawodnik znalazł się w gronie bramkarzy, którzy wezmą udział w treningach organizowanych przez Śląski ZPN w ramach konferencji szkoleniowej dla trenerów bramkarzy. Prowadzącymi zajęcia będą znakomici trenerzy - Robert Mioduszewski (Soła Oświęcim, a wcześnie m.in. Lech Poznań, TS Podbeskidzie) oraz Mateusz Smuda z zespołu mistrza Polski- Piasta Gliwice. 

 

Piotr Szumiński otrzymał zaproszenie do kadry Śląska w kategorii U14. Reprezentacja naszego województwa zmierzy się w dniu 16.10.2019 w Kluczborku z zespołem Opolskiego ZPN. Jest to już kolejne powołanie dla naszego zawodnika, któremu życzymy udanego występu.

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy powodzenia w sportowych zmaganiach!


Nowości

Awans młodzików!

Gramy w weekend 09-10.11.2019

Juniorzy młodsi potwierdzili dobrą dyspozycję

Okiem trenera - wywiad

Spore emocje w meczu trampkarzy młodszych

Harmonogram gier ligowych w weekend 26-27.20.2019Archiwum