Szymon Machalica z kontraktem!
7 września 2019

Kolejny wychowanek BBTS-u podpisał kontrakt z TS Podbeskidzie. Umowa obowiązywać będzie przez 2 lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

 

Szymon Machalica trafił do SMS BBTS z Drzewiarza Jasienica w I klasie gimnazjum. Utalentowany pomocnik niemal od początku pobytu w Akademii był wiodącą postacią w zespole rocznika 2000, prowadzonego przez trenera Wojciecha Fludra.

Cieszę się, że Szymon podpisał profesjonalny kontrakt z TS Podbeskidzie. To powinna być naturalna ścieżka rozwoju dla naszych wychowanków. Nie boję się o walory piłkarskie mojego byłego zawodnika, gdyż jest on dobrze wyszkolony. Co jednak ważniejsze, Szymon to typ katorżnika, który z ponadprzeciętną determinacją i ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swoich piłkarskich obowiązków - skomentował trener Fluder.

Podpisanie profesjonalnego kontraktu to ważny krok w rozwoju młodego zawodnika, jednak sam zainteresowany ze spokojem komentuje to wydarzenie:

Cieszę się z podpisania kontraktu, lecz przede wszystkim bardzo cieszę się, że mogę trenować z zawodnikami, którzy prezentują tak wysoki poziom. W najbliższym czasie chcę dojść do swojej optymalnej formy i jak najlepiej zaprezentować się w zespole rezerw.

Szymonowi gratulujemy i życzymy wielu udanych występów w barwach Podbeskidzia. 


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum