Rejestracja zawodników w Programie Certyfikacji
5 września 2019

Akademia BBTS Podbeskidzie została przyjęta do Programu Certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Teraz czas na wprowadzenie zawodników do systemu.

 

Jednym z elementów niezbędnych do uzyskaniu certyfikatu jest prawidłowe zarejestrowanie zawodników szkółki. Kluczową rolę odgrywają na tym etapie opiekunowie młodych piłkarzy. W celu ułatwienia rejestracji zawodników, PZPN stworzył specjalny film instruktażowy, który krok po kroku wyjaśnia jak tego dokonać. (link poniżej)

https://www.youtube.com/watch?v=BQtOnmJ-7-M&list=PLX-gkH-WNKFjpJzFSFsrWFtMc1ArsVO84&index=4

Dlaczego warto to zrobić?

Treningi dziecka w szkółce odznaczonej Certyfikatem PZPN wiążą się z szeregiem korzyści dla rodziców. Dokument ten to potwierdzenie najwyższych standardów (w tym infrastrukturalnych i sprzętowych), bezpieczeństwa oraz odpowiedniej jakości szkolenia. Wszystkie dzieci trenujące w certyfikowanych szkółkach muszą być objęte profesjonalną opieką medyczną oraz ubezpieczeniem na wypadek kontuzji.

Program Certyfikacji daje rodzicom dostęp do wyszukiwarki szkółek, które mogą pochwalić się certyfikatem oraz możliwość przekazania informacji zwrotnej dotyczącej działań danego podmiotu szkoleniowego. Dzięki systemowi informatycznemu przeznaczonemu do administrowania szkółką, rodzice mogą na bieżąco pozyskiwać informacje o planie treningów swojego dziecka oraz śledzić jego karierę dzięki profilowi zawodnika. Młodzi zawodnicy trenujący w szkółce wyróżnionej srebrną lub złotą gwiazdką mają też większe szanse na grę. Szkółki takie są bowiem zobowiązane do organizowania turniejów.

(źródło: laczynaspilka.pl)


Nowości

Z Czechami remisowo

Zwycięstwo orlików w turnieju halowym

Orliki zagrały o Puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie

XI Memoriał Alfreda Jenknera za nami

Węgierskie zgrupowanie młodzików

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!Archiwum