Konrad Sieracki po debiucie w I lidze
30 lipca 2019

Kolejny wychowanek BBTS-u i absolwent naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zadebiutował w pierwszej drużynie Podbeskidzia w meczu I ligi.
Na inaugurację sezonu 2019/2020 TS Podbeskidzie zmierzyło się  w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Pełne 90 minut w tym pojedynku rozegrał wychowanek BBTS Podbeskidzie, Konrad Sieracki, który kilka dni wcześniej podpisał z Góralami 2-letni kontrakt.

- Trener przed meczem pytał się, czy jestem gotowy. Ja oczywiście odpowiedziałem, że tak. Trenuje z pierwszą drużyną i po to gram całe życie, żeby doczekać na takie momenty. Trenowałem od małego w BBTS-ie po to, żeby zadebiutować w 1 drużynie – mówi Konrad Sieracki.

Jak nasz wychowanek ocenia debiut na zapleczu ekstraklasy? - Dałem z siebie wszystko. Uważam, że byliśmy dużo lepszą drużyną. Mieliśmy więcej sytuacji, powinniśmy wygrać ten mecz wykorzystując jedną z tych 4-5 stuprocentowych sytuacji. Wtedy wracalibyśmy do Bielska z innym nastawieniem, aczkolwiek możemy być i tak zadowoleni. Teraz jedziemy do Chojnic po 3 punkty. W każdym meczu walczymy o jak najwyższe cele i pozycję w tabeli – powiedział po debiutanckim spotkaniu 19-latek.

 


Nowości

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymane

Reprezentanci zagrali na remisArchiwum