Składy lig młodzieżowych na sezon 2019/2020
3 lipca 2019

Wiemy już z jakimi zespołami w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020 będą rywalizować młodzi Górale.



 

InterHall I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW (A1)

  1. RUCH CHORZÓW S.A. - SPADEK Z CLJ U-18
  2. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - POWRÓT z Ligi Makroregionalnej U-19
  3. KS ROZWÓJ KATOWICE
  4. KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
  5. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
  6. KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
  7. BTS REKORD
  8. KP GKS TYCHY S.A.
  9. GKS PIAST GLIWICE S.A.
  10. KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
  11. KS ROW 1964 RYBNIK
  12. UKS RUCH CHORZÓW
  13. TS PODBESKIDZIE S.A.
  14. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - AWANS z II ligi grupy 1
  15. MKS ZABORZE - AWANS z II ligi grupy 2
  16. KS SIÓDEMKA TYCHY - AWANS z II ligi grupy 3

 

InterHall I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (B1

  1. KP GKS TYCHY S.A.
  2. BTS REKORD
  3. GÓRNIK ZABRZE S.S.A.
  4. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
  5. KS ROW 1964 RYBNIK
  6. TS PODBESKIDZIE S.A.
  7. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - AWANS z II ligi grupy północnej
  8. MKS ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - AWANS z II ligi grupy południowej



II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA POŁUDNIOWA (B1)

  1. BTS REKORD
  2. MKS ŻORY
  3. MKS ISKRA PSZCZYNA
  4. KS UNIA RACIBÓRZ
  5. TS PODBESKIDZIE S.A.
  6. KS ROW 1964 RYBNIK - AWANS z III ligi grupy Racibórz-Rybnik
  7. LKS ORZEŁ KOZY - AWANS z III ligi grupy Bielsko-Tychy
  8. TS CZARNI GÓRAL ŻYWIEC - AWANS z III ligi grupy Skoczów-Żywiec

 

  1. LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY GRUPA POŁUDNIOWA (C1)
  1. BTS REKORD - SPADEK z I ligi
  2. KS GKS 1962 JASTRZĘBIE - SPADEK z I ligi
  3. BBTS PODBESKIDZIE
  4. RKP ROW RYBNIK
  5. LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  6. MKS ISKRA PSZCZYNA
  7. KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - AWANS z III ligi grupy Racibórz-Rybnik
  8. UKS LISEK MILÓWKA - AWANS z III ligi grupy Skoczów-Żywiec

 

  1. LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (C2) - 2006

 

  1. BBTS PODBESKIDZIE
  2. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
  3. KS ROZWÓJ KATOWICE
  4. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
  5. KS JSS - SILESIA SP. Z O.O.
  6. BTS REKORD
  7. KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - AWANS z II ligi grupy północnej
  8. KS UNIA RACIBÓRZ - AWANS z II ligi grupy południowej

 

I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW (D1)

 

  1. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
  2. KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
  3. BBTS PODBESKIDZIE
  4. ŻYWIECKA APN SP. Z O.O.
  5. LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  6. BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O.
  7. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - AWANS z II ligi grupy północnej
  8. MKS ŻORY - AWANS z II ligi grupy południowej

 


Nowości

Harmonogram gier ligowych 18-20.10.2019

Harmonogram gier ligowych 11-13.10.2019

Powołania do reprezentacji Śląska!

Piłkarska środa - 09.10.2019

Trening juniorów - fotorelacja

Gramy w weekend 05-06.10.2019



Archiwum