Wychowankowie w TSP
30 czerwca 2019

W pierwszym letnim sparingu TS Podbeskidzie zremisowało 2:2 z GKS-em Katowice. W meczu zagrali wychowankowie BBTS-u, przygotowujący się z zespołem do sezonu.

 Od początku okresu przygotowawczego do sezonu 2019/2020 w I lidze z zespołem TS Podbeskidzie Bielsko-Biała trenują wychowankowie i absolwenci SMS BBTS Podbeskidzie. W gronie zawodników szlifujących formę pod okiem trenera Krzysztofa Brede znaleźli się urodzeni w 2000 roku Konrad Sieracki, Michał Studnicki, Patryk Drabik i Szymon Machalica.

W pierwszym letnim sparingu TS Podbeskidzie zremisowało 2:2 z GKS-em Katowice. Swoją szansę w tym spotkaniu otrzymali Michał Studnicki oraz Konrad Sieracki. Pierwszy z nich zameldował się w 63 minucie gry zmieniając Rafała Figiela, zaś drugi w 80 minucie zastąpił Karola Danielaka.

Czwórka zawodników w ubiegłym sezonie występowała w drugim zespołem Podbeskidzia, walcząc na boiskach IV ligi śląskie gr. 2. Przypomnijmy, że graczem I zespołu Górali są inni wychowankowie SMS BBTS – 21-letni Kacper Gach i 16-letni Jakub Bieroński.


fot. Jakub Ziemianin / tspodbeskidzie.pl


Nowości

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymane

Reprezentanci zagrali na remisArchiwum