BBTS Podbeskidzie na Mistrzostwach Świata U20
29 maja 2019

SMS BBTS Podbeskidzie uczestniczy w programie partnerskim z FIFA i PZPN, dzięki któremu młodzi zawodnicy Górali stali się aktywnym uczestnikiem MŚ U20.


Dzięki współpracy klubu ze strukturami FIFA i PZPN organizującymi rozgrywane w Polsce Mistrzostwa Świata do lat 20, młodzi piłkarze uczestniczą aktywnie w każdym ze spotkań mundialu. Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie odpowiadają za oprawy meczowe podczas ceremonii rozpoczęcia każdego ze spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Dzięki temu narybek naszego klubu mógł do tej pory obserwować z bliska pojedynki Ukrainy z USA, Portugalii i Korei Południowej, USA i Nigerii, a także hitowe starcie pomiędzy Portugalią i Argentyną.

Po dniu przerwy w środę związane z Mistrzostwami Świata U20 emocje powrócą na stadion przy ul. Żywieckiej w czwartek 30 maja, kiedy o 20:30 zmierzą się ze sobą reprezentacje Nigerii i Ukrainy. Młodzi gracze Podbeskidzia będą aktywni także podczas piątkowego meczu (31 maja, godz. 20:30), w którym zagrają RPA i Portugalia. Ciekawie zapowiadają się również spotkania 1/8 finału (wtorek, 4 czerwca o 20:30) oraz zaplanowany na sobotę 8 czerwca o godz. 20:30 ćwierćfinał.

 


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum