Rocznik 2008 zagrał na Stadionie Śląskim
21 maja 2019

Sezon Śląskiej Ligi Młodych Talentów z udziałem rocznika 2008 dobiegł końca. W miniony weekend młodzi Górale zagrali na głównej płycie Stadionu Śląskiego!
Śląska Liga Młodych Talentów to inicjatywa dziewięciu klubów z naszego województwa, zakładająca rozwój młodych adeptów futbolu poprzez rywalizację w duchu fair-play. W ramach tych rozgrywek młodzi Górale rozgrywali cyklicznie turnieje, w których bez presji na wynik mogli mierzyć się z topowymi akademiami. W rozgrywkach regularnie uczestniczyli rówieśnicy z Rakowa Częstochowa, Stadionu Śląskiego Chorzów, GKS Gieksy Katowice, Rozwoju Katowice, Rekordu Bielsko-Biała, APN GKS Tychy, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice.

Finałowe zmagania rocznika 2008 rozegrano na głównej płycie Stadionu Śląskiego w Chorzowie, co bez wątpienia stanowiło dla młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła spore przeżycie. – Dwa sezony spędzone w rozgrywkach Śląskiej Ligi Młodych Talentów to bardzo dobrze spożytkowany czas. Chłopcy zebrali w tym czasie sporo doświadczenia, grając na bardzo wysokim poziomie. Szczególne wrażenie wywarł na nich finał. Pierwszy raz mieli okazję zagrać na takiej murawie, w takich okolicznościach – ocenia trener Wojciech Jarosz.


W rozgrywkach Śląskiej Ligi Młodych Talentów uczestniczą również roczniki 2009 oraz 2010 BBTS Podbeskidzie. Obie kategorie wiekowe swoje ostatnie turnieje w tym sezonie rozegrają w niedzielę 26 maja.


Nowości

Harmonogram gier ligowych 18-20.10.2019

Harmonogram gier ligowych 11-13.10.2019

Powołania do reprezentacji Śląska!

Piłkarska środa - 09.10.2019

Trening juniorów - fotorelacja

Gramy w weekend 05-06.10.2019Archiwum