Wysoka wygrana "dwójki" TSP
13 maja 2019

WYSTĘPUJĄCY W ROZGRYWKACH IV LIGI ŚLĄSKIEJ GR. 2, DRUGI ZESPÓŁ PODBESKIDZIA WYSOKO, BO AŻ 5:1 POKONAŁ PŁOMIEŃ POŁOMIA.

Drużyna trenera Wojciecha Fludra rozbiła ostatni zespół IV ligi. Na boisku w Połomi od początku goście przejęli inicjatywę i już w 3. minucie prowadzenie bielszczanom dał Konrad Kopytko. Goście wyrównali w 30 minucie, ale jeszcze przed upływem pierwszych 45 minut Górale ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Pawła Moskwika.

Druga połowa to już niepodważalna przewaga Podbeskidzia, udokumentowana trzema kolejnymi bramkami. Dwie z nich zdobył Daniel Stanclik, jedną dołożył Miłosz Kozak.