90 minut Kacpra Gacha w I lidze!
9 kwietnia 2019

Wychowanek i absolwent SMS BBTS Podbeskidzie Kacper Gach rozegrał pełne 90 minut w barwach TS Podbeskidzie w niedzielnym spotkaniu przeciwko GKS Tychy.


Choć Kacper Gach zadebiutował w barwach I-ligowej drużyny Podbeskidzia w 33. kolejce sezonu 2018/2019 w wyjazdowym starciu przeciwko Stali Mielec, to wspomniany występ z pewnością nie przyniósł dla urodzonego 11 lipca 1998 zawodnika pełnej satysfakcji.

Wychowanek BBTS Podbeskidzie mógł ją z kolei odczuć w minioną niedzielę po wygranej 2:0 przeciwko GKS-owi Tychy. Trener Krzysztof Brede desygnował lewego obrońcę do gry od pierwszej minuty, dając 20-letniemu zawodnikowi pierwszą poważną szansę w zawodowej piłce.

Jakie emocje towarzyszyły Kacprowi po końcowym gwizdku niedzielnego starcia? - Cieszę się, że w końcu mogłem zadebiutować przed bielską publicznością, bo na razie grałem tylko chwilę na wyjeździe w zeszłym sezonie. Mam nadzieję, że teraz będę coraz więcej grał. Na pewno każdy występ dodaje mi wiary w siebie, w swoje umiejętności, staram się rozwijać z każdym meczem – komentuje skromnie Kacper Gach.

Kolejna okazja do występu w I lidze już w najbliższą sobotę 13 kwietnia, kiedy TS Podbeskidzie zmierzy się w wyjazdowym starciu z Sandecją Nowy Sącz. Trzymamy kciuki za kolejny występ naszego wychowanka!


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum