Wygrana dwójki z ligowym rywalem
20 lutego 2019

Zwycięstwo 2:0 z ligowym rywalem – GKS-em Radziechowy-Wieprz odnotował drugi zespół Podbeskidzia w kolejnej grze kontrolnej.

Wtorkowy wieczorny sparing rozgrywany w Czechowicach-Dziedzicach był pojedynkiem 14. w IV-ligowej stawce drugiego zespołu Podbeskidzia z ósmym GKS-em Radziechowy-Wieprz.

W pierwszej połowie spotkania oba zespoły wypracowały sobie niezłe okazje do zdobycia bramki, jednak schodząc na przerwę nadal utrzymywał się bezbramkowy remis.

Sytuacja zmieniła się w drugiej odsłonie. W 51. minucie bielszczan na prowadzenie wyprowadził Patryk Drabik. Wynik meczu na 2:0 na korzyść zespołu Wojciecha Fludra ustalił w 65. minucie Michał Studnicki, finalizując dogranie z lewego skrzydła.

TS Podbeskidzie II – GKS Radziechowy-Wieprz 2:0 (0:0)
Bramki: Patryk Drabik, Michał Studnicki

Skład: Zaremba (Wieczorek) – Mizera, Smalcerz, Moskwik, Pierlak, Sadzikowski, Kocemba, Kopytko, Drabik, Studnicki, Stanclik oraz Oczko, Łukaszek, Szendzielorz. Trener Wojciech Fluder