Forma "dwójki" zwyżkuje
3 lutego 2019

W trzeciej grze kontrolnej w zimowej nasza młodzież występująca w drugim zespole TS Podbeskidzia zwyciężyła pewnie z IV-ligową Przemszą Siewierz.

Od wygranej 2:0 z Sołą Rajcza, przez porażkę 0:4 z LKS-em Czaniec, aż po zwycięstwo 6:3 z Przemszą Siewierz – tak wyglądają wyniki meczów kontrolnych na początku przygotowań do rundy wiosennej w wykonaniu „dwójki” Podbeskidzia.

W trzecim meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym nasza młodzież – głównie z roczników 2000 oraz 2001 (choć z ławki rezerwowych na placu gry pojawił się również urodzony w 2003 roku Kacper Łukaszek) zanotowała pewne zwycięstwo z ósmym zespołem I grupy IV ligi śląskiej z Siewierza.

Bielszczanie odnotowali wygraną 6:3, już do przerwy prowadząc 4:0. Szczególnie wysoką formą w tym spotkaniu błysnął Daniel Stanclik, który zanotował na swoim koncie aż cztery bramki. Po jednym golu dołożyli Konrad Sieracki oraz Jakub Szendzielorz.

W kolejnych spotkaniach zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Fludra zmierzy się w środę 6 lutego z Sołą Oświęcim, zaś w weekend bielszczanie zagrają z ligowym rywalem – MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

TS Podbeskidzie II – Przemsza Siewierz 6:3 (4:0)
Bramki: Daniel Stanclik (cztery), Konrad Sieracki, Jakub Szendzielorz

Skład: Zaremba – Mizera, Smalcerz, Pierlak, Moskwik, Kocemba, Drabik, Sieracki, Gąsiorek, Studnicki, Stanclik oraz Kokot, Sadzikowski, Markus, Sz. Nowak, Szendzielorz, Batelt, Łukaszek. Trener Wojciech Fluder


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum