Kacper Kostorz w kadrze Polsku U-20
6 listopada 2018

Wychowanek SMS BBTS Podbeskidzie Kacper Kostorz znalazł się w gronie zawodników powołanych do reprezentacji Polski U-20 dowodzonej przez Jacka Magierę.Selekcjoner reprezentacji Polski U-20 Jacek Magiera ogłosił listę zawodników powołanych na dwa najbliższe spotkania swojego zespołu. W pierwszym meczu w ramach Elite League U-21 biało-czerwoni zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z reprezentacją Portugalii 15 listopada. Z kolei cztery dni później, w poniedziałek 19 listopada o godzinie 18:00 Polacy na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej podejmą Ukrainę.

Okazję do gry w obu meczach będzie miał wychowanek BBTS Podbeskidzie i absolwent naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Kacper Kostorz, obecnie występujący w I lidze w barwach TS Podbeskidzie. W tym sezonie Kacper wystąpił w 18 meczach pierwszego zespołu Górali, w których zanotował dwa trafienia.

Nie jest to pierwsze powołanie Kostorza do kadr młodzieżowych. W ubiegłym sezonie rozegrał on dwa mecze w kadrze Polski do lat 19.

Kacper, gratulujemy wyróżnienia, które jest dowodem ciężkiej pracy i życzymy powodzenia!fot. Jakub Ziemianin / tspodbeskidzie.pl


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum