Rocznik 2007 pod obserwacją Śląskiego ZPN
29 sierpnia 2018

Grono zawodników rocznika 2007 BBTS Podbeskidzie zapracowało na powołania w ramach odbywających się konsultacji selekcyjnych kadry Śląskiego ZPN.


 


Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił powołania na konsultację selekcyjną kadry Śląska rocznika 2007 – U12, która odbędzie się w niedzielę 2 września w Tychach.

W gronie powołanych do sprawdzenia w tym dniu zawodników z obszaru podokręgów Bielsko-Biała, Tychy, Żywiec i Katowice znaleźli się zawodnicy BBTS Podbeskidzie i uczniowie naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Na nominacje zapracowali: Łukasz Iciek, Kamil Pazik, Piotr Gębala, Sebastian Zajac, Filip Piszczek i Nikodem Tumidajski.

Konsultacja odbędzie się na boisku MOSiR Tychy przy ul. Andersa 22. Sprawdzani zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsza zaprezentuje swoje umiejętności od godziny 13:00 (zbiórka 12:30), a znaleźli się w niej Łukasz Iciek, Kamil Pazik i Piotr Gębala. Druga grupa z udziałem Sebastiana Zajaca, Filipa Piszczka i Nikodema Tumidajskiego rozpocznie o godzinie 14:30 (zbiórka 14:00).

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy powodzenia!

 


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum