Oficjalnie: BBTS poprowadzi rezerwy TSP
11 sierpnia 2018

Na mocy porozumienia pomiędzy TSP a Akademią BBTS, jako rezerwy Górali w tym sezonie występować będzie najstarszy zespół juniorów z Akademii.

 


Zawodnicy z grupy wiekowej U-19 zbierać będą piłkarskie szlify na boiskach czwartej ligi - to wynik nowej umowy na prowadzenie drugiej drużyny seniorów pomiędzy zarządem TS Podbeskidzie SA i BBTS Podbeskidzie, którą zawarli p.o. Członka Zarządu Edward Łukosz oraz prezes BBTS Jarosław Rozmus. Obaj zgodnie przyznają, że jest to nowa karta we współpracy obu klubów.

- Jesteśmy dla siebie naturalnymi partnerami. Oba kluby mają wspólną przeszłość, wspólne korzenie, dlatego muszą mieć też wspólną przyszłość. Cieszę się z nowej umowy, mamy wiele płaszczyzn na których możemy rozwijać współpracę - mówi Edward Łukosz.

Zgodnie z umową to BBTS bierze na siebie pełną odpowiedzialność logistyczną, sportową i finansową za drugą drużynę - wyjaśnia prezes Jarosław Rozmus. - To porozumienie jest ważne przede wszystkim dla sportowego rozwoju młodych zawodników, którzy po reorganizacji Centralnej Ligi Juniorów i spadku pomimo zajęcia ósmego miejsca w tych rozgrywkach, nie robią kroku wstecz, ale nadal będą mogli się rozwijać piłkarsko w drużynie seniorów.

Jak już informowaliśmy - podopieczni trenera Wojciecha Fludra w 1. kolejce zmierzą się w niedzielę 12 sierpnia z zespołem beniaminka ligi MRKS Czechowice-Dziedzice. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Pasjonata Dankowice, a jego początek o godzinie 16:00

Na mecze drugiej drużyny wstęp wolny mają posiadacze aktualnych karnetów TS Podbeskidzie.

Źródło: www.tspodbeskidzie.pl


Nowości

Rozkład jazdy 23-24 marca

Wychowankowie doceniani w II lidze

Mateusz Mędrala powołany na Wiosenną AMO

Niedziela na boiskach - 17 marca

Sobota na boiskach - 16 marca

Rozkład jazdy – 16-17 marcaArchiwum