Nabór na rok szkolny 2018/2019 – Dzień Otwarty
22 maja 2018

W związku z prowadzonym naborem roczników 2009 i 2010 do klas II, III i IV Szkoły Podstawowej SMS BBTS Podbeskidzie zapraszamy na Dzień Otwarty dla rodziców!Dyrekcja Szkoły Mistrzostwa Sportowego BBTS Podbeskidzie wraz z Zarządem Klubu serdecznie zapraszają rodziców dzieci urodzonych w latach 2009 i 2010, chcących kontynuować naukę w SMS BBTS na Dzień Otwarty organizowany w budynku szkolnym w auli przy ul. Sikorskiego 4c w Bielsku-Białej w czwartek 24 maja o godzinie 16:30.

Będzie to doskonała okazja do uzyskania większej ilości informacji odnośnie naboru do SMS BBTS do klas II, III i IV na nowy rok szkolny. 

Zapraszamy na Dzień Otwarty wszystkich zainteresowanych!

W przypadku chęci dołączenia do grup treningowych rocznika 2009 i 2010 prosimy o kontakt po numerem telefonu 509 025 013.


Dlaczego SMS BBTS Podbeskidzie?

- Umożliwiamy łączenie zajęć sportowych z realizacją innych zajęć dydaktycznych. Organizujemy szkolenie sportowe w zakresie piłki nożnej w oparciu o program szkolenia sportowego dla poszczególnych grup wiekowych.

- Uczniowie SMS BBTS dwa razy w roku – w okresie letnim i zimowym biorą udział w obozach sportowych.  

- Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską (trenerzy z licencjami UEFA A) oraz nauczycielską. 

- Poprzez wysoki poziom szkolenia zapewniamy rywalizację na najwyższym sportowym poziomie, w gronie najlepszych drużyn w województwie.

- Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia Szkół Mistrzostwa Sportowego, które procentuje na co dzień.

- Codzienna opieka fizjoterapeutyczna zawodników przez pracowników gabinetu lekarskiego Orto-Med Sport.
​- Gwarantowany rozwój sportowy.


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum