Przełamanie CLJ U19
24 kwietnia 2018

W miniony weekend zwycięstwo na przełamanie odniósł zespół juniorów starszych występujący w Centralnej Lidze Juniorów U19.

 


Długo na pierwsze wiosenne zwycięstwo czekali juniorzy starsi Podbeskidzia rywalizujący w CLJ U19. Podopieczni trenera Pawła Łosia i Kamila Orawczaka rozpoczęli rundę od nieznacznych wyjazdowych porażek 0:1 z Lechią Gdańsk i Górnikiem Zabrze, a zła passa trwała przez sześć spotkań. Przełamanie przyszło w spotkaniu 24. kolejki rozgrywek przeciwko drużynie Warty Gorzów Wielkopolski.

Pomimo, że gorzowianie okupują ostatnią pozycję w tabeli CLJ U19, mecz ten dla Górali w żadnym stopniu nie był „spacerkiem”. Goście postawili twarde warunki, a o zwycięstwie zadecydował rzut karny z 45. minuty meczu, którego na gola na wagę trzech punktów zamienił Michał Bury.

Po 24. kolejce bielszczanie z dorobkiem 33 punktów zajmują 9. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów. W kolejnym spotkaniu w piątek 27 kwietnia rozegrają wyjazdowe spotkanie z Arką Gdynia. Początek meczu o godzinie 11:00.


TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Gorzów 1:0 (1:0)

Bramka: Bury (45. rzut karny)
 

Skład: Riabowski - Kołat, Jagieła, Pawlus, Kwaśny, Caputa (60. Szemis), Sieracki (65. Fujawa), Bury, Przygocki (85. Drabik), Stasica (60. Jeziorski), Bukowczan. Trener Paweł Łoś

 

 


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum