Młodzi Górale marzą o wyjeździe do Anglii
19 marca 2018

Czwartkowy mecz reprezentacji U20 pomiędzy Polską a Anglią na Stadionie Miejskim będzie okazją do zbiórki na wyjazd rocznika 2008 na zagraniczny turniej.

 


Już w czwartek o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie reprezentacji Polski U20 z rówieśnikami z Anglii. Dla zawodników BBTS Podbeskidzie z rocznika 2008 może być to początek urzeczywistniania marzeń o wyjeździe na zagraniczny turniej – właśnie na Wyspy Brytyjskie. Pomóc w tym mogą wszyscy kibice!

W trakcie meczu reprezentacji U20 z Anglią rodzice dzieci z rocznika 2008 trenujących w BBTS Podbeskidzie rozprowadzać będą zapiekanki max przygotowane domowym sposobem w cenie 10,00 zł/szt, oraz pajdy chleba ze smalcem w cenie 5,00 zł/szt.
 

Produkty te będą dostarczane do sektorów na trybunach, a także dostępne na stoisku zlokalizowanym przy bramkach wejściowych, jak i na stoisku przy bramie od strony parkingu.
 

Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na wyjazdy szkoleniowe i obozy treningowe dla chłopaków z rocznika 2008. Zachęcamy do zakupu. Wspierajmy młode talenty,  wzmacniając się jednocześnie  konkretnym i pożywnym posiłkiem. SMACZNEGO!

 


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum