CLJ U15: Debiutancka trema
13 marca 2018

W minioną niedzielę rocznik 2003 debiutował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U15. Podopieczni Łukasza Rozmusa przegrali w Legnicy 3:4 i mają czego żałować

Premierowe spotkanie BBTS Podbeskidzie 2003 w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U15 nie zdążyło rozpocząć się na dobre, a Górale już w drugiej minucie musieli odrabiać straty. Co gorsza, gracze Miedzi Legnica w 10. minucie podwyższyli prowadzenie i choć bielszczanie za sprawą trafienia Kacpra Mazura zdobyli bramkę kontaktową w 24. minucie, to na minutę przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie na 3:1.


Na drugą połowę podopieczni Łukasza Rozmusa wyszli zmotywowani, ale to zespół Miedzi Legnica zdobył czwartą bramkę, trafiając w 43. minucie. Mimo sporych strat przewaga Podbeskidzia rosła z minuty na minutę, co udało się udokumentować bramkami Michała Kralczyńskiego z rzutu karnego w 64 minucie i Kacpra Łukaszka trzy minuty później. Na zdobycie choćby punktu zabrakło jednak czasu i z trzech punktów na ligową inaugurację cieszyli się zawodnicy Miedzi Legnica.

- W pierwszej połowie byliśmy bardzo przestraszeni, czego efektem były bramki tracone na własne życzenie po bardzo prostych błędach. Do tego doszedł niewykorzystany rzut karny przed przerwą. Druga połowa była zupełnie inna pomimo tego, że na początku tej części gry straciliśmy od razu bramkę. Od tego momentu całkowicie dominowaliśmy na boisku, a już przy stanie 4:3 dla rywala zmarnowaliśmy jeszcze dwie dogodne sytuacje… Niestety nie wystarczyło nam czasu, żeby doprowadzić chociażby do remisu – ocenia spotkanie trener Łukasz Rozmus.


Centralna Liga Juniorów U15
Miedź Legnica – BBTS Podbeskidzie 2003 4:3 (3:1)
Bramki: Kacper Mazur, Michał Kralczyński (rzut karny), Kacper Łukaszek

Skład: Mrózek – Zoń (60. Tarasz), Chwaja, Pasterny, Budkiewicz, Kralczyński, Bernard (41. Szczygieł), Mazur, Wysiński, Łukaszek, Janiszewski (41. Loranc). Trener Łukasz Rozmus

 


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum