Start wiosny opóźniony o tydzień
5 marca 2018

W miniony weekend miały się rozpocząć wiosenne rozgrywki z udziałem młodzieży Podbeskidzia. Mecz juniorów starszych ze Stadionem Śląskim został przełożony.

3 marca na boisko mieli wybiec zawodnicy zespołu juniorów starszych, występującego w I lidze wojewódzkiej A1, mierząc się na wyjeździe ze Stadionem Śląskim Chorzów. Niekorzystne warunki atmosferyczne sprawiły jednak, że spotkanie zostało przełożone, a start piłkarskiej wiosny z udziałem młodych Górali – odroczony, zaś odwołane spotkanie z chorzowianami odbędzie się w środę 14 marca.


W najbliższy weekend nie powinno wydarzyć się już nic niespodziewanego. W niedzielę 11 marca swoje wyjazdowe mecze rozegrają zespoły Centralnej Ligi Juniorów: gracze U19, którzy powalczą w Gdańsku z miejscową Lechią, zaś drużyna U15 zmierzy się w Legnicy z Miedzią. Z kolei tego samego dnia zawodnicy grający w I lidze wojewódzkiej juniorów podejmą zespół Bytomskiego Sportu.

Dzień wcześniej na placu gry zameldują się juniorzy młodsi z rocznika 2001, którzy wiosnę w I lidze zainaugurują derbowym pojedynkiem z Rekordem Bielsko-Biała.

 


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum