Rocznik 2007 zwyciężył na Słowacji
13 lutego 2018

Z pucharem za zdobycie pierwszego miejsca w rywalizacji rocznika 2007 z turnieju rozgrywanego na Słowacji wrócili zawodnicy BBTS Podbeskidzie.

W minioną niedzielę rocznik 2007 BBTS Podbeskidzie zawitał do słowackiej miejscowości Banovce nad Bebravou, gdzie rywalizował w turnieju halowym organizowanym przez miejscowy FK Spartak. Choć podopieczni trenera Marcina Jury rozpoczęli zmagania od dwóch zremisowanych spotkań,  nie przeszkodziło im to w kolejnych potyczkach. Zaznaczyć warto, że z każdym kolejnym meczem młodzi Górale nabierali wiatru w żagle, czego efektem okazały się cztery kolejne zwycięstwa.

W turnieju wzięło udział siedem zespołów, a dorobek 14 punktów zgromadzony w sześciu spotkaniach sprawił, że to do bielszczan trafił okazały puchar za zajęcie pierwszego miejsca.

Wyniki BBTS Podbeskidzie 2007 podczas turnieju na Słowacji:
BBTS Podbeskidzie - FK Spartak Bánovce 1:1
FK Lokomotíva Trnava - BBTS Podbeskidzie 1:1
BBTS Podbeskidzie -  FC Baník Prievidza 2:0  
FK Tempo Partizánske - BBTS Podbeskidzie 3:4
BBTS Podbeskidzie - AS Trenčín 1:0
MŠK Púchov - BBTS Podbeskidzie 2:3

Bielszczanie do siatki rywali trafiali 12-krotnie a łupem bramkowym podzielili się: Łukasz Iciek (3 gole), Kamil Pazik (3) Tomasz Mędrala (2), Piotr Gębala (2), Nikodem Tumidajski (2).

Rocznik 2007 wystąpił w składzie: Sebastian Zajac - Filip Piszczek, Tomasz Mędrala, Filip Bogusz, Rafał Antos, Nikodem Tumidajski, Łukasz Iciek, Kamil Pazik, Piotr Gębala, Mikołaj Krzanowski, Eryk Łatanik. Trener Marcin Jura

Gratulujemy!
 


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum