Rocznik 2007 zwyciężył na Słowacji
13 lutego 2018

Z pucharem za zdobycie pierwszego miejsca w rywalizacji rocznika 2007 z turnieju rozgrywanego na Słowacji wrócili zawodnicy BBTS Podbeskidzie.

W minioną niedzielę rocznik 2007 BBTS Podbeskidzie zawitał do słowackiej miejscowości Banovce nad Bebravou, gdzie rywalizował w turnieju halowym organizowanym przez miejscowy FK Spartak. Choć podopieczni trenera Marcina Jury rozpoczęli zmagania od dwóch zremisowanych spotkań,  nie przeszkodziło im to w kolejnych potyczkach. Zaznaczyć warto, że z każdym kolejnym meczem młodzi Górale nabierali wiatru w żagle, czego efektem okazały się cztery kolejne zwycięstwa.

W turnieju wzięło udział siedem zespołów, a dorobek 14 punktów zgromadzony w sześciu spotkaniach sprawił, że to do bielszczan trafił okazały puchar za zajęcie pierwszego miejsca.

Wyniki BBTS Podbeskidzie 2007 podczas turnieju na Słowacji:
BBTS Podbeskidzie - FK Spartak Bánovce 1:1
FK Lokomotíva Trnava - BBTS Podbeskidzie 1:1
BBTS Podbeskidzie -  FC Baník Prievidza 2:0  
FK Tempo Partizánske - BBTS Podbeskidzie 3:4
BBTS Podbeskidzie - AS Trenčín 1:0
MŠK Púchov - BBTS Podbeskidzie 2:3

Bielszczanie do siatki rywali trafiali 12-krotnie a łupem bramkowym podzielili się: Łukasz Iciek (3 gole), Kamil Pazik (3) Tomasz Mędrala (2), Piotr Gębala (2), Nikodem Tumidajski (2).

Rocznik 2007 wystąpił w składzie: Sebastian Zajac - Filip Piszczek, Tomasz Mędrala, Filip Bogusz, Rafał Antos, Nikodem Tumidajski, Łukasz Iciek, Kamil Pazik, Piotr Gębala, Mikołaj Krzanowski, Eryk Łatanik. Trener Marcin Jura

Gratulujemy!
 


Nowości

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

"Dobra rozgrzewka i regeneracja to podstawa"

Trenerzy Akademii szkolili się w Niemczech

Udany występ orlików w prestiżowym turnieju

Michał Batelt trenuje z I drużyną Podbeskidzia

Nasz człowiek w Barcelonie!Archiwum