CLJ U15: Podbijają hiszpańskie wybrzeże
6 lutego 2018

Przygotowujący się do wiosennych występów w Centralnej Lidze Juniorów U15 rocznik 2003 wraz z rok młodszymi kolegami szlifują formę w Hiszpanii.

Nieco ponad 24 godziny trwała podróż zespołów trampkarzy młodszych i starszych Podbeskidzia do Lloret de Mar na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava. Roczniki 2003 i 2004 w towarzystwie sztabu złożonego z czterech trenerów, szkoleniowca bramkarzy, fizjoterapeuty, a także kierownika wyruszyły w podróż z Bielska-Białej w sobotni poranek, a już w niedzielę przed południem zameldowali się w miejscu docelowym. 

Wszystko to z myślą o najbliższym półroczu, w którym rocznik 2003 powalczy o dalszą grą w Centralnej Lidze Juniorów U15, zaś w przypadku pozytywnego rezultatu rundy wiosennej w ich miejsce jesienią zagra rocznik 2004, z którym wspólnie przebywają na zgrupowaniu.


- Dochaliśmy na miejsce o godz. 10:00, a sama podróż minęła nam bardzo szybko. W pierwszy dzień odbyliśmy jeden trening, ale od wtorku trenujemy 3 razy dziennie – mówi trener Łukasz Rozmus mając na myśli zajęcia w hotelowej siłowni, a także zajęcia na boiskach ze sztuczną i naturalną nawierzchnią.

We wtorek 6 lutego bielszczanie rozegrali pierwszy sparing. - Zagraliśmy z drużyną z Szwajcarii, gdzie odnieśliśmy zwycięstwo 2:1 po bramkach Filipa Janiszewskiego i Roberta Szczygła – relacjonuje Rozmus, sygnalizując zaplanowane kolejne gry kontrolne – Chcemy zagrać jeszcze dwa mecze, co nie powinno być problemem bo jest tutaj wiele zespołów ze Szwajcarii, Niemiec i oczywiście Hiszpanii. Można uznać, że przygotowania do sezonu w CLJ U15 idą pełną parą – zapewnia.

Nie samym chlebem człowiek jednak żyje. Oprócz wytężonej pracy na treningach młodzi piłkarze doświadczą również sporej dawki rozrywki. Już w piątek rozpoczyna się karnawał, podczas którego w Hiszpanii można napotkać mnóstwo atrakcji. Z kolei w niedzielę gracze Podbeskidzia udadzą się na wycieczkę do Barcelony, której punktem kulminacyjnym będzie wieczorny mecz Dumy Katalonii z Getafe.

Tylko pozazdrościć!

 


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum