CLJ U19: Udany początek przygotowań
17 stycznia 2018

W pierwszym tegorocznym sparingu grający w Centralnej Lidze Juniorów U19 zespół Podbeskidzia pokonał wysoko lidera klasy okręgowej MRKS Czechowice-Dziedzice.

Pojedynek juniorów starszych Podbeskidzia z bezsprzecznym liderem klasy okręgowej  - MRKS-em Czechowice-Dziedzice grającym w silnym i bardzo doświadczonym składzie lepiej rozpoczęli czechowiczanie, którzy do przerwy prowadzili 3:1.

Zgoła odmienny przebieg miała druga połowa spotkania. W tej części gry podopieczni trenera Pawła Łosia zwyciężyli aż 6:0, odnosząc finalnie wysokie zwycięstwo 7:3. Łupem bramkowym podzielili się zdobywca hat-tricka Michał Bury, strzelec dwóch goli Patryk Długosz, a także Jakub Caputa i zawodnik testowany.

MRKS Czechowice-Dziedzice – TS Podbeskidzie CLJ U19 3:7 (3:1)
Bramki: Michał Bury (trzy), Patryk Długosz (dwie), Jakub Caputa, zawodnik testowany