Rocznik 2003 już myśli o CLJ U15
13 stycznia 2018

Jesień zakończyła się dla rocznika 2003 wielkim sukcesem. Podopieczni trenera Łukasza Rozmusa zdobyli mistrzostwo Śląska i przygotowują się do CLJ U15.

Wygrana w barażowym dwumeczu z Pomologią Prószków pozwoliła trampkarzom starszym BBTS Podbeskidzie uzyskać promocję do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U15. Te spotkania to już jednak tylko historia, bo zespół Łukasza Rozmusa właśnie wznowił przygotowania do piłkarskiej wiosny w CLJ. – W barażach dwukrotnie zwyciężaliśmy 4:0, o ile jednak w pierwszym meczu nasza dyspozycja pozostawiała nieco do życzenia, w drugim meczu po wyciągnięciu należytych wniosków w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Poziom gry naszych rywali wiosną na pewno wzrośnie z czego zdajemy sobie sprawę – wspomina barażowe spotkania Łukasz Rozmus, trener rocznika 2003.

Wiosną jego zespół czekają kolejne wyzwania. - Mecze z takim drużynami jak: Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Raków Częstochowa, Odra Opole czy MKS Żory będą stały na najwyższym poziomie, co przyniesie korzyść całej drużynie, poszerzy ich bagaż doświadczeń jako młodych piłkarzy oraz podniesie ich umiejętności indywidualne – przekonuje szkoleniowiec.

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku na świeżo po awansie do CLJ U15 młodzi Górale zmierzyli się w sparingowych potyczkach z mistrzem grupy D CLJ U15 – Wisłą Kraków, a także MKS-em Żory występującym z powodzeniem w grupie C. - W obu spotkaniach musieliśmy uznać wyższość naszych rywali 2:1 (MKS Żory) i 3:1 (Wisła Kraków). Przekonaliśmy się, że poziom w rozgrywkach Centralnej Ligi stoi na bardzo wysokim poziomie – ocenia Rozmus.

Rozgrywki CLJ U15 startują 10 marca, a pierwsze spotkanie bielszczanie rozegrają na wyjeździe z innym beniaminkiem - Miedzią Legnica, zaś tydzień później podejmą u siebie Śląsk Wrocław. W skład grupy C wchodzi osiem drużyn. Oprócz wymienionych powyżej są to: Zagłębie Lubin, Raków Częstochowa, MKS MOSiR Opole, MKS Żory, KS Falubaz Zielona Góra, a stawkę uzupełnia BBTS Podbeskidzie.


Nowości

Mecz kolejki w trampkarzach

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!Archiwum