Bramkarze trenowali w Komorowicach
11 grudnia 2017

Na zaproszenie dotyczące bramkarzy – Goalkeeper’s Day odpowiedziało spore grono zawodników z Bielska-Białej i okolic. Zobaczcie jak sobie poradzili!

Trenerzy bramkarzy Paweł Góra i Jacek Felsch skierowali zaproszenie na Goalkeeper’s Day do wszystkich bramkarzy urodzonych w roczniku 2001 oraz młodszych. Całe przedsięwzięcie spotkało się ze sporym zainteresowaniem.

Ostatecznie na treningu otwartym wzięło udział 16 bramkarzy z Bielska-Białej i okolic, którzy obserwowali wykład teoretyczny, a także trenowali pod okiem trenerów bramkarzy szkolących młodzież Podbeskidzia.

- Główną ideą było przeprowadzenie treningu dla bramkarzy, którzy na co dzień nie mają okazji do udziału w profesjonalnych zajęciach.  Całość przebiegła zgodnie z planem. Jesteśmy bardzo zadowoleni frekwencją i zainteresowaniem. Dołożymy starań, żeby trening nie był jednorazowy, a miał wymiar cykliczny. Już teraz zapraszamy na kolejne tego typu wydarzenie – podsumował Goalkeeper’s Day trener Paweł Góra.

Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć z pierwszego Goalkeeper’s Day - http://bbts.podbeskidzie.pl/galerie.php?view=24.


Nowości

Rozpoczynamy treningi

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymaneArchiwum