Młodzicy powołani na konsultacje kadry Śląska
8 listopada 2017

Rocznik 2006 w miniony weekend świętował awans do I ligi wojewódzkiej, a już w niedzielę trzon zespołu zaprezentuje się na konsultacjach kadry wojewódzkiej.

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z trenerami kadry wojewódzkiej przedstawił listę zawodników rocznika 2006 wyznaczonych na konsultację w obszarze Żywiec – Skoczów - Bielsko-Biała. Konsultacja odbędzie się w niedzielę 12 listopada na obiekcie Rekordu Bielsko-Biała, a młodzi zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności w dwóch turach – 14:30-16:00 (zbiórka 14:15) oraz 16:30-18:00 (zbiórka 16:15).

Na liście powołanych zawodników znalazło się siedmiu graczy zespołu młodzików D2 BBTS Podbeskidzie, którzy w miniony weekend świętowali awans do I ligi wojewódzkiej. Są to: Maksymilian Świta, Piotr Szumiński, Bartosz Martosz, Mateusz Mędrala, Bartosz Bieroński, Filip Lachendro oraz Nikodem Gancarczyk.

Trójka z nich: Świta, Szumiński i Martosz zaprezentują swoje umiejętności w I turze – 14:30-16:00, natomiast pozostała czwórka: Mędrala, Bieroński, Lachendro oraz Gancarczyk w II turze – 16:30-18:00.

Zawodnikom BBTS Podbeskidzie gratulujemy powołań i życzymy powodzenia!


Nowości

Sportowy lockdown do 18 kwietnia

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju

Zdrowych i radosnych świąt!

Zajęcia sportowe akademii wstrzymane

Rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymane

Reprezentanci zagrali na remisArchiwum