CLJ: Pozostał niedosyt
8 listopada 2017

Podbeskidzie zremisowało 1:1 w meczu z Piastem Gliwice, chociaż to właśnie Górale mieli inicjatywę w tym spotkaniu. Zawodników Pawła Łosia zawiodła skuteczność.

Od początku spotkanie 14. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Podbeskidziem a Piastem Gliwice inicjatywa należała do bielszczan. Przewaga przekładała się na stwarzane okazje, jednak tego dnia skuteczność nie była sprzymierzeńcem zespołu Pawła Łosia.

Na domiar złego to gliwiczanie wyszli na prowadzenie, za sprawą trafienia do siatki z rzutu karnego Remigiusza Borkały w 61. minucie spotkania. Kwadrans później gola, jak się później okazało na wagę remisu zdobył niezawodny Konrad Gutowski. Pomimo kolejnych okazji Podbeskidzie nie zdołało przechylić szali wygranej na swoją korzyść i Górale musieli zadowolić się jednym punktem.

- Dla mnie osobiście są to dwa stracone punkty i myślę że cały zespół ma podobne odczucia – ocenia strzelec bramki Konrad Gutowski. - Jest duży niedosyt, bo mogliśmy spokojnie i wysoko wygrać z tych sytuacji, które mieliśmy, a udało się wyszarpać tylko remis. Mimo wszystko szanujemy punkt, który zdobyliśmy, bo nie zapominajmy - przegrywaliśmy 0:1 . W następnej kolejce gramy na wyjeździe z Wartą Poznań i postaramy się przywieźć komplet punktów – zapewnia „Gutek”.

W 15. serii spotkań juniorzy starsi Podbeskidzia zmierzą się na wyjeździe z Wartą Poznań. Spotkanie zaplanowano na sobotę 11 listopada o godzinie 12:00.


Nowości

Wakacje z Podbeskidziem od najbliższej środy!

Gramy w Ekstraklasie!

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycjeArchiwum