BBTS 2003 Mistrzem Śląska!
7 listopada 2017

Trampkarze z rocznika 2003 zremisowali w decydującym meczu Zagłębia Sosnowiec, dzięki czemu utrzymali prowadzenie w tabeli i zdobyli Mistrzostwo Śląska!

Do ostatniej kolejki ważyły się losy podziału miejsc w ligowej tabeli pomiędzy zespołami trampkarzy Podbeskidzia a Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Łukasza Rozmusa udali się na wyjazdowe spotkanie będąc liderem z dwupunktową przewagą nad zespołem Zagłębia.

Wyjazdowe spotkanie o wielką stawkę – tytuł Mistrza Śląska i promocję do barażowego spotkania do Centralnej Ligi Trampkarzy C1 lepiej rozpoczęli Górale, którzy na przerwę schodzili prowadząc 1:0 po golu Michała Kralczyńskiego z jedenastki podyktowanej za faul na Kacprze Łukaszku. Ten sam zawodnik został sfaulowany po przerwie tuż przed polem karnym, a bramkę z rzutu wolnego zdobył Natan Wysiński.

W końcówce Zagłębie doszło do głosu 10 minut przed końcem spotkania. - Po błędzie w kryciu przy stałym fragmencie gry straciliśmy bramkę, a prawdziwe chwile grozy nadeszły jednak w doliczonym czasie gry, gdzie Zagłębie Sosnowiec strzeliło bramkę wyrównującą. Na szczęście dowieźliśmy remis i cieszymy się z tytułu Mistrza Śląska – mówi trener trampkarzy Podbeskidzia, Łukasz Rozmus.

Dzięki temu trampkarze Podbeskidzia staną przed szansą na awans do Centralnej Ligi Juniorów U15. Jeszcze w listopadzie czekają ich mecze ze zwycięzcą rywalizacji w województwie opolskim.

Zagłębie Sosnowiec – BBTS Podbeskidzie 2003 2:2 (0:1)
Bramki: Michał Kralczyński, Natan Wysiński

Skład: Kowol - Zoń, Kralczyński, Loranc, Bieroński, Wysiński, Mazur, Pasterny, Chwaja, Harężlak, Łukaszek oraz Bernard, Budkiewicz, Janiszewski, Sobaś. Trener Łukasz Rozmus


Nowości

Gramy w weekend 19-20.09.2020

Turniej "Akademie Klasy Ekstra" za nami!

Gramy w weekend 12-13.09.2020

Gramy w weekend 05-06.09.2020

Startują grupy naborowe!

Rezerwy młodzieżą stojąArchiwum