CLJ: Z Piastem o przedłużenie passy
2 listopada 2017

Po dwóch zwycięstwach z rzędu i umocnieniu się w czołówce tabeli Centralnej Ligi Juniorów Podbeskidzie powalczy o potrzymanie dobrej passy z Piastem Gliwice.

Domowa wygrana z Zagłębiem Lubin i wyjazdowe zwycięstwo z Salosem Szczecin sprawiły, że po rozegraniu 13 kolejki Centralnej Ligi Juniorów Podbeskidzie znalazło się na wysokim czwartym miejscu (25 punktów, bilans 22-14), nie tyle utrzymując pozycję w ścisłej czołówce, ale również powiększając przewagę nad grupą zespołów zagrożoną spadkiem (drużyny zajmujące miejsca od 7. pozycji w tabeli).

Okazją do przedłużenia serii zwycięstw do trzech będzie sobotnie starcie z zajmującym 11. miejsce Piastem Gliwice, który w rozegranych dotąd 13 meczach zgromadził na koncie 12 punktów i legitymuje się bilansem bramkowym 13-28.

Gliwiczanie szczególnie słabo prezentują się właśnie na wyjazdach. Na własnym terenie w sześciu spotkaniach uzbierali 11 oczek przy bilansie 10-7, natomiast zgoła odmienna jest ich forma na wyjazdach – z siedmiu meczów przegrali aż sześć, notując również jeden remis i bilans 3-21.

Z tego faktu właśnie będą próbowali skorzystać podopieczni trenera Pawła Łosia. Czy się uda? Pierwszy gwizdek w sobotę 4 listopada o godzinie 12:00 na Górce – stadion BBOSiR przy ul. Młyńskiej.

Zapraszamy na spotkanie, wstęp wolny!

14. kolejka Centralnej Ligi Juniorów:
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice (sobota 4 listopada, godzina 12:00 – stadion BBOSiR, ul. Młyńska)


Nowości

Udanych wakacji!

Czerwiec pod znakiem egzaminów

Wychowankowie brylują w lidze

Piłkarskie, rodzinne tradycje

Rekrutacja do Akademii

Trwa rekrutacja do 3 klasy szkoły podstawowejArchiwum